Wpis z mikrobloga

ludzie po polio wyglądają bardziej "widowiskowo" niż po covidzie :<


@pilot1123: ale tych widowiskowych jest mało - w przypadku polio 70% nie wie że w ogóle chorowało, 25% ma niespecyficzne objawy, objawy neurologiczne to 0,5% chorych z czego wielu całkowicie wyzdrowiało

generalnie COVID i polio stoją podobnie jak chodzi o śmiertelność
  • Odpowiedz
@megawatt: widzisz, ja jestem człowiekiem z epoki "postpolio" w naszej części świata, a opowieści rodziców o tych 0,5% słyszałem.
Statystyki na ludzi nie działają, muszą zobaczyć
  • Odpowiedz
@zwk-: ¯\_(ツ)_/¯
ma w avatarze coś z MDMA, może wczoraj spróbował tripa na DMT, no a tam ponoć występuje ryzyko incydentów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
chociaż z drugiej strony, takie porządne ego death po DMT by mu się przydało, bo jak to covidianin - ego napuchnięte ma nieznośnie.
  • Odpowiedz
@hitherto: śmiertelność 0,5% a te 0,02% to chyba pomyliles z covidem wariantem DELTA. Oprócz śmiertelności masa ludzi wykręconych na całe życie. Po Covidzie co najwyżej kaszel zostanie i ludzie tłumaczą swoją nieporadność tym że mieli covidzika na jesien to teraz wiesz Stasiu pamięć już nie ta
  • Odpowiedz
@fukinloner: dałbym ci miliard plusow za zdefiniowanie kowidiańskiego narcyzmu, prawdziwie oświecony człowiek XXI wieku za którego sie uważam, wie, że jako ludzkość #!$%@? wiemy i wie, że historia się nie skończyła mimo zapewnień Fokuyamy
  • Odpowiedz