Wpis z mikrobloga

Bądź szurem, ale takim ekskluzywnym szurem co potrafi znaleźć dobre artykuły z wiarygodnych źródeł, ale niestety bądź szurem, który ma problem z czytaniem ze zrozumieniem. Pomimo wyjaśnień dlaczego jest tak napisane, a nie inaczej i dlaczego niezrecenzowane artykuły nie powinny być obiektem dyskusji nadal stój na swoim. Kiedy kończą się argumenty to po prostu zaatakuj rozmówcę personalnie i daj go na czarną listę. Bądź @fukinloner
Szur wstawia artykuł z The Lancet? Spoko
Ja wstawiam artykuł z The Lancet? Yyyy pewnie wziąłeś z pierwszej strony w google jak wpisałeś.
I taka jest właśnie merytoryczna dyskusja z szurami. Na szczęście nie oni podejmują decyzje w sprawie pandemii.

#koronawirus
  • 11
@Omefa1995: Najgorsze, że ich propaganda serio działa. Nie wiem czy skończyli jakiś kurs technik manipulacji, ale ja przez nich mam ciągłe paranoje o nwo i szczepionkach.
Pierdzieleni foliarze.
@DIO_: To wszystko przez cherry-picking. Wybiorą kilka składowych pasujących do teorii (pomijając inne dane, które definitywnie obalają tę teorię) i wtedy czytając ich wywody można mieć wrażenie, że to się skleja w całość. Dlatego informacji trzeba trzeba szukać u źródła. W badaniach naukowych biorą pod uwagę wszystkie dane
@pigularz: Wykresy 1 i 2. To normalne, że z powodu chorób zakaźnych umierają głównie ludzie starsi. Nie ważne czy to grypa czy COVID-19. Ale teraz jest jeden mały problem o którym zapomniałeś (typowy cherry-picking szurów). Wariant delta dotyczy również młodszych osobników i dla młodych jest już dużo groźniejszy niż grypa

Screen 3. Na grypę mamy już od dawna szczepienia, które nie są obowiązkowe i ludzie sobie je olewają. Gdyby były obowiązjowe?
@Omefa1995: od 10 lat szczepię się na grypę i nigdy nie slyszałem aby jakas grupa ludzi chciała innych segregować, samemu też nigdy takie faszystowski pomysl nie przyszedł do g lowy. Ale jak widać wraz z postępującą informatyzacją i milionami ludzi na twitterach fb etc szybko znajdują się w społeczeństwie totalitarysci.
@pigularz: W tym przypadku ta segregacja ma pozwolić na spowolnienie rozprzestrzeniania się wirusa i zapobieganiu powstaniu nowej mutacji na którą szczepionka by nie działała.
Wirus grypy i tak szybko mutuje i dlatego właśnie co roku trzeba się na nią szczepić
Z danych, ktore naplywaja wynika ze to zaszczepnieni sa roznosicielami po swiecie i sa asyptomatyczni.

https://www.business-standard.com/article/current-affairs/covid-19-over-11-000-super-spreaders-vaccinated-in-ahmedabad-121062901493_1.html
https://www.youtube.com/watch?v=mP9iHyj1uiU&t=2s

Naprawde nie wiem dlaczego zaszczepieni mają mylne przekonanie o tym, że nie transmitują nowych wariantów wirusa. Myślę, że to przez tą całą nagonkę na szczepienia mają mylne przeświadczenie o tym że są 100% zabezpieczeni. Napływające dane jednak mówią coś innego. Dlatego nie ma się co wychylać ani w jedną ani w drugą stronę tylko analizować
p.....z - Z danych, ktore naplywaja wynika ze to zaszczepnieni sa roznosicielami po s...