Wpis z mikrobloga

@nn-borg: Czytasz o eksperymentach więziennych, a nie potrafisz przeczytać dlaczego szczepienia nie są szkodliwe, a wręcz przeciwnie. Ty nie wiesz o czym piszesz. Żyjesz w jakiejś sekcie, w oblężonej twierdzy i wszyscy chcą Cię zniszczyć. Ja na Twoim miejscu poszukałbym jakiegoś specjalisty, bo to nie jest normalne( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nn-borg: Ty sobie wkręcasz stan zagrożenia. I porównujesz dwie zupełnie inne rzeczy. Co ciśnie was ktoś, siedzicie w jakiś klatkach, biją was? Nie to Wy nachalnie niczym świadkowie Jechowi albo sprzedawcy garnków piszecie te swoje "prawdy objawione". Żyjecie w jakimś matrixie gdzie wszyscy chcą was pobić, a jedyną grupą która faktycznie chce swojej wojenki to Wy. Tak działają sekty.. Wystarczy spojrzeć na ten tag. To Wy silnie próbujecie coś udowodnić i
@MxS89 niemożliwe że ludzie są aż tak glupi a jednak-słowa Morawieckiego. Ale Ty dalej wierzysz w dobre intencje swoich panów i słowo z telewizora. Ludzie którzy mają inne zdanie niż oficjalna narracja kowidowa są niedopuszczani do mediów i wyzywani od szuorow. Właściwie każde zdanie nie pasujace do oficjalnego scenariusza jest szuraniem. Ty myślisz że jesteś przekonany że jesteś po właściwej stronie akurat w tym się nie różnimy.
@PABLO__ESCOBAR: Ja nie sugeruje się rządem to wam się coś ubzdurało, że wszyscy słuchają wyłącznie rządów. Ja od zawsze wierzyłem faktom i nauce. Wy natomiast wierzycie w półprawdy i w niezweryfikowane źródła. Wy obraliście narracje pokrzywdzonych, uciśnionych gracie w zasadzie na samych emocjach. Jeden fake news stawiacie jako księga objawiona. Nie weryfikujecie podawanych wam informacji. I to co ja jestem tą ślepą owcą? Są setki o ile nie tysiące dobrych jakości
@nn-borg: Ale wiesz ze ten eksperyment był replikowany i okazało się ze jest gowno wart (najpewniej przez to ze sam zimbardo brał w nim udział i wszystko nakręcał bo chciał potwierdzić swoją hipotezę)? Już nie wspominając o tym, ze porównanie z dupy i na sile. Następnym razem jak weźmiesz się za psychologowanie to zrób więcej niż obejrzenie filmu na netflixie