Wpis z mikrobloga

Zauwazcie jakie to dranstwo, ze pomimo wielocalowych wyswietlaczy wbudowanych w kokpit w nowych autach, wciaz trzeba podpinac osobne terminale diagnostyczne.

Czysta zlosliwosc ze strony producentow, wszystkie dane diagnostyczne moznaby wyswuietlac bezposrednio tam. Ale nie! Uzytkownik musi sie fatygowac do warsztatu albo kupowac osobny drogi sprzet, zeby sie dowiedziec o stanie wlasnego pojazdu.

#motoryzacja #mechanikasamochodowa #zalesie
RoastieRoast - Zauwazcie jakie to dranstwo, ze pomimo wielocalowych wyswietlaczy wbud...

źródło: comment_1628860303ci157JBH0ATHCA5t4QKbPe.jpg

Pobierz
  • 12
Ale generalnie chodzi o to żeby zarobić na serwisie. W koncernach motoryzacyjnych a w zasadzie dealerstwach dąży się do takiego układu żeby przychody z serwisu aut stanowiły 1/3 przychodów. Na zachodzie już tak czasami jest, w Polsce dealerzy wciąż jednak utrzymują się głównie ze sprzedaży nowych samochodów.
@hellfirehe eee tam ja interfejsem za 20 zł nie dość że usuwałem błędy (konkretnie airbag, po wymianie trzeba w kompie zgasić tak czy siak) no i jeszcze sobie odblokowałem różne bajery jak otwieranie szyb z kluczyka czy autoryglowanie