Wpis z mikrobloga

To co kukoldowe normictwo zrobilo z rynkiem matrymonialnym to przechodzi ludzkie pojęcie. Nie wiem kto nauczył te laski takiego podejścia do znajomości z facetem - moze to wina chorych, smutnych i zgorzkniałych loch po 30, które radzą żeby być "zołzą", robic facetowi rozgotowane parówki i spóźniać sie na spotkania.
Jestem pełen podziwu, że znajdują sie faceci, którzy dla tzipy wyzbeda sie resztek rigczu i będą na każde skinienie księżniczek.
Z jednej strony to wina kobiet, że sie tak zachowują, ale z drugiej to wina kazdego z was, że sie godzicie na takie traktowanie - na wlasnym cycku wychowujecie te bestie, tylko po to żeby(może) kiedyś usiadła wam na mordzie.
Gardzę.

#tinder #badoo #oswiadczenie #rozowepaski #niebieskiepaski #p0lka
Pobierz BurzaGrzybStrusJaja - To co kukoldowe normictwo zrobilo z rynkiem matrymonialnym to p...
źródło: comment_1628851327dDtSvkRat6K92KXWVIQDgh.jpg
  • 10
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@BurzaGrzybStrusJaja: Ostatnio gadałem z kumpelą lvl 34 i ona na Tinderze też szuka nie wiadomo kogo... I ciągle gada, że prawdziwych facetów już nie ma. Z tym że sama ma do zaoferowania sporą nadwagę, kiepską pracę i życie na wynajętym pokoju. Oczywiście nie dewaluuję osób mieszkających na pokoju, ale jak się ma wygórowane wymagania i szuka samych modeli to warto też coś oferować.
@orgazm mnie tam średnio obchodzi status materialny kobiety.
Tak samo ja mogę powiedzieć - prawdziwych kobiet już nie ma - miłych, kobiecych, uległych, pomocnych, empatycznych. Niemal każda przejawia jakieś męskie zachowania typu agresja czy kompetetywnosc. Niektóre staly się bardziej męskie od większości mężczyzn i ty musisz być jeszcze bardziej męski zeby je zdominować.
@BurzaGrzybStrusJaja: Ten stan rzeczy to głównie wina socjalizmu. Jakbyś spojrzał na historię człowieka, baby siedziały w domu i były zależne od mężczyzny, w każdej cywilizacji. Nasi przodkowie po prostu znali naturę kobiet i wiedzieli czym się to skończy. My się dowiemy wkrótce, jak dowalą nam podatkami i krachem ekonomicznym spowodowanym brakiem rodzin i dzieci.
@BurzaGrzybStrusJaja: jak ty możesz się wypowiadać w temacie, jak tobie tak łatwo znaleźć babę? 1500 par, #!$%@?, to jest jakieś top 1% facetów. To wy jesteście winni tego, że wykorzystujecie swoją pozycję i dajecie uwagę każdej losze, przez co to one potem myślą, że są ligę wyżej i nie zwracają uwagi na facetów ze swojej ligi. Potem reszta facetów musi pajacować, albo być samotnymi.

I ty #!$%@? narzekasz pajacu? Ale 1500