Wpis z mikrobloga

Godzinę temu dowiedziałem się że.kumpel się wylogował co na taśmie pracował. Od miesiąca gadał ze 27 lat ma i nie ma różowej a wszyscy już po ślubie, że prawie całe dnie spędza w pracy a kasy starcza tylko na wynajem i jedzenie, że nie ma znajomych a cała ta sytuacja z polityką to męczy. Dzisiaj nie mogli się do niego dodzwonić, ojciec jego pojechał i znalazł ciało #depresja
  • 154
  • Odpowiedz
@smutny_czlowiek: nie wiemy co widział. Niektórzy widzą opcję szansy poprawy danej dziedziny (np. zarobków), ale uznają, że to nie jest wystarczające. Za granicą prawdopodobnie by miał niższe szanse jeśli chodzi o związek.
  • Odpowiedz
@waro: nie wszystkie leki otumaniają. Ale racja, że nie rozwiążą same bolączek.

To jest dobre dla ludzi, którzy mieli dość dobre życie i coś się im wywróciło. Wiem, że zaraz posypią się historię- a ja znam kogoś kto był całe życie na dnie, a teraz po leczeniu je wygrywa
  • Odpowiedz
Trzeba mieć naprawdę nasrane w bani żeby w takim temacie wplatać politykę...


@kryptonim_putas: polityka spoleczeństwo to coś co się przeplata dość mocno.
Polska jest kraje matriarchalnym gdzie patusy mają lepiej niż osoby które pracują.
  • Odpowiedz
@trybik555: Przykra sprawa. Niestety ludzie w tak złym stanie psychicznym nie myślą racjonalnie. Gdyby myśleli, to np. na zasadzie "i tak mi wszystko jedno" mogliby napaść na bank czy jubilera, próbować przeżyć jakąś ekstremalną przygodę na krawędzi itp. Ale właśnie dlatego, że jest im wszystko jedno, tego wszystkiego nie zrobią i koło się zamyka. Raz jeszcze: szkoda chłopaka.
  • Odpowiedz
@trybik555: współczuję, sam mam akurat tyle lat i podobny problem co on. Tylko ja mam całkiem fajną i całkiem dobrze płatną pracę jak na polskę więc nie jest u mnie tak źle ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Śmieszny powód ze ktoś się zabija bo nie ma różowej xd ku6wa przecież można żyć bez drugiej osoby robiąc mega fajne rzeczy i spełniając się na wielu płaszczyznach, po prostu ktoś nie pasuje do drugiej osoby i tyle to nie jest owocowe żeby się zabić, ale oczywiście w patriarchalnym katolibanie, w niższych warstwach społecznych posiadanie różowej to najważniejsza rzecz w życiu
  • Odpowiedz