Wpis z mikrobloga

Godzinę temu dowiedziałem się że.kumpel się wylogował co na taśmie pracował. Od miesiąca gadał ze 27 lat ma i nie ma różowej a wszyscy już po ślubie, że prawie całe dnie spędza w pracy a kasy starcza tylko na wynajem i jedzenie, że nie ma znajomych a cała ta sytuacja z polityką to męczy. Dzisiaj nie mogli się do niego dodzwonić, ojciec jego pojechał i znalazł ciało #depresja
  • 154
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@xdrcftvgy: jakbyś chciał się zabić tak jak to chlopy robią to byś chciał się tylko zabić, a nie korzystać z życia. Takie pozytywne podejście do samobója jest zupełnie nierealne.
  • Odpowiedz
@kryptonim_putas: jestem patusem, zajmuję twoje mieszkanie, nie opłacam czynszu, mam #!$%@?, mam #!$%@? na porządek społeczny, nie można mnie eksmitować w świetle prawa, moja konkubina ma dwójke dzieci z roznymi typami, nie ze mną, oni płacą jej alimenty, ona dostaje 1000 zł od państwa + jest na macierzyńskim, ja #!$%@? na chorobowym w innej pracy na czarno, terroryzuje sąsiadów, którzy płacą podatki i uczciwe pracują i chcą spokojnego życia
  • Odpowiedz
@Norbercikk Kurde ja na psychiatrę na NFZ CZEKAŁEM 2 TYGODNIE. Miasto 60 tys. Po covidzie dostałem stanów lękowych, rano budziłem się w fatalnym nastroju... natłok myśli. Dostałem tabletki, które mi nie pomagały, tylko spać się chciało. Z drugimi lekarz trafił i muszę powiedzieć, że pomogły. Jedynie co mnie martwi to odstawienie. Próbowałem raz... i czułem się jak gówno więc wróciłem do brania.
  • Odpowiedz
@trybik555: Przecież nikt nie będzie badał przyczyn dlaczego to zrobił i kogo to obchodzi prócz rodziny i znajomych. Mnie też męczy ta polityka, bo mnie blokuje finansowo, nie wiem co mogę, a czego nie mogę zrobić z wydatkami, czy to firmowymi, czy prywatnymi. Ja jestem już zmęczony #!$%@? polityków i całą sytuacją pandemiczną i polskim ładem. Nawet jak mnie to bezpośrednio nie rusza to siedzi to gdzieś w środku. A
  • Odpowiedz
@eternos15 Niezawsze jest to presja otoczenia.
Ludzie czasami sobie uświadamiają, że życie w pojedynkę zaczyna być dla nich toksyczne.

Śmieszny powód ze ktoś się zabija bo nie ma różowej xd ku6wa przecież można żyć bez drugiej osoby robiąc mega fajne rzeczy i spełniając się na wielu płaszczyznach, po prostu ktoś nie pasuje do drugiej osoby i tyle to nie jest owocowe żeby się zabić, ale oczywiście w patriarchalnym katolibanie, w niższych
  • Odpowiedz
@xdrcftvgy: Gdybyś miał plan na samobója o podłożu depresyjnym, to byś nie planował rabowania banku, bo po #!$%@?? Jakie to ma znaczenie czy spędzisz kolejny dzień gapiąc się na ścianę, czy na pięknej plaży otoczony nagimi modelkami? Jedno i to samo nic nie znaczące gówno.
  • Odpowiedz