Wpis z mikrobloga

Godzinę temu dowiedziałem się że.kumpel się wylogował co na taśmie pracował. Od miesiąca gadał ze 27 lat ma i nie ma różowej a wszyscy już po ślubie, że prawie całe dnie spędza w pracy a kasy starcza tylko na wynajem i jedzenie, że nie ma znajomych a cała ta sytuacja z polityką to męczy. Dzisiaj nie mogli się do niego dodzwonić, ojciec jego pojechał i znalazł ciało #depresja
  • 154
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kaiborr: Gosciu No i elegancko spełniaj się tak żeby na koniec życia stwierdzić ze zostawiłeś świat lepszym niż zostałeś a to ze nie masz różowej to nie dramat tylko w takich katolickich patriarchalnych zasciankach jak Polska to się wydaje problemem
  • Odpowiedz
@eternos15: dokładnie tak robię, zawsze każdemu pomogę kto tylko by chciał, ale co z tego jak nie mam kogoś komu mógłbym się zwierzyć ? Co mi po samorealizacji i posiadaniu kasy skoro mam to samemu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ja nie zamierzam sobie nic robić bo życie ma się jedno i nie ma 2 szansy czy tego całego teologicznego kłamstwa tylko bycie samemu zwyczajnie jest do
  • Odpowiedz
ja gdybym miał już w zamyśle samobója to najpierw zanim bym go strzelił to poszedłbym i owalil jakiś bank albo zajął się gangsterka nie bojąc się śmierci a skoro już miałem w planie samobójstwo to by mi świstało czy, zrobię to w więzieniu czy domu albo czy ktoś mnie zastrzeli :)


@xdrcftvgy:

całkowicie rozumiem gościa, tylko wierzę, że najpierw warto rzucić wszystko na jedną kartę i #!$%@?ć z
  • Odpowiedz
@trybik555: szkoda chłopa. Przed chwilą na wykopie był wpis o jakieś influencerce, w której typ porównywał jej zarobki do zarobków pracownika januszexu. W komentarzach oczywiście kwik, że to dlatego że jest bardziej zaradna i korporacje dzięki niej zarabiają i plucie na roboli. No i tak to się kończy, społeczeństwo to #!$%@?
  • Odpowiedz
, mógł #!$%@?ąć ten kraj i jechać w #!$%@? nawet bez języka. Poradziłby sobie.


@smutny_czlowiek: Człowiek w depresji ma trudności nawet z wyjście z łóżka czy zrobieniem sobie jedzenia - to jest takie chorobliwe "nie chce mi się" spotęgowane dziesięciokrotnie. W trudnym stanie, bez pomocy z zewnątrz, bardzo trudno jest się pozbierać.
  • Odpowiedz
polityka spoleczeństwo to coś co się przeplata dość mocno.

Polska jest kraje matriarchalnym gdzie patusy mają lepiej niż osoby które pracują


Mam pomysł. Skoro tak jest, zostań patusem i zdaj nam relację. Może przestaniesz powtarzać głupie slogany.

@Yurakamisa:
  • Odpowiedz