Wpis z mikrobloga

#p0lka #korwin #konfederacja
To co robi TVN - stałe od lat, aktywne atakowanie ludzi Konfy, zwalczanie ich, zamilczanie. A później oczekiwanie wybaczenia i wsparcia, jest podobne do... sytuacji p0lki i ich beciaka, który wszystko wybacza i daje się dalej zdradzać i poniżać.
Ale Konfa to nie beciak, i się tak nie daje, więc roszczeniowa p0lka z simpami i białorycerzami dostają szału i atakują Konfę. xD
  • 47
: a nie, czekaj, zapomniałem, przecież program konfederacji jest do tego żeby zdobyć głosy, nie po to żeby go realizować, nawet Korwin to przyznał xDDDD


@MarianKolasa: Powiedział że Polska na nowo jest od zdobywania głosów i jej nawet nie doczytał. A do realizacji jest program poszczególnych partii członkowskich. W pierwszej kolejności, ponad dwadzieścia, szczegółowych wspólnych dla RN KORWINy i KORONy postulatów.
@milymirek:

To co robi TVN - stałe od lat, aktywne atakowanie ludzi Konfy, zwalczanie ich, zamilczanie. A później oczekiwanie wybaczenia i wsparcia, jest podobne do


Polityk jest od tego, żeby głosować zgodnie z racją stanu. Jeżeli naprawdę dla nich były takie argumenty takie jak przedstawiłeś tutaj, to powinni spadać do przedszkola, bo niczym się nie różnią od dziecka, które obrzuca gównem wszystkie inne dzieci, bo któreś je obraziło. Ta ustawa teraz
aaa, jak na Twitterze to ok


@playand1: Czemu ok? :D Ja go nie bronię. Ja go upominałem od razu a po filmie Karoluka też i mnie wtedy Wilk nawet zablokował, bo się na mnie obraził. xD
A wcześniej Wilk nawet plusował moje komentarze na różne tematy. xD