Wpis z mikrobloga

#p0lka #korwin #konfederacja
To co robi TVN - stałe od lat, aktywne atakowanie ludzi Konfy, zwalczanie ich, zamilczanie. A później oczekiwanie wybaczenia i wsparcia, jest podobne do... sytuacji p0lki i ich beciaka, który wszystko wybacza i daje się dalej zdradzać i poniżać.
Ale Konfa to nie beciak, i się tak nie daje, więc roszczeniowa p0lka z simpami i białorycerzami dostają szału i atakują Konfę. xD
  • 47
  • Odpowiedz
@Shashek: Rynek nie jest wolny jak jest państwowy koncesjonowany i sterowany przez służby a kto nie pasuje jest usuwany (jak Roman Kluska).
Wycierasz sobie buzię wolnym rynkiem, gdy jego oznaki są bardzo rzadkie w III RP.

A wolnościowcy byli przeciw, ale żeby RN nie głosował ZA i żeby nie głosowali sprzecznie, umówili się, żeby wszyscy się wstrzymali.
To też są wewnętrzne rozgrywki.
  • Odpowiedz
@MarianKolasa: jeżeli mnie ktoś by ciągle obrażał, dyskredytował itp to nigdy bym mu nie pomógł. A to że konfederacja nie ma ogarniętego programu i jest partią dla nacjonalistów którzy nie lubią socjalizmu no to cóż... Nic nowego
  • Odpowiedz
@milymirek: czyli twierdzisz, że ludzie nie potrafią samo wybierać? Dlatego trzeba im odebrać wolność oglądania tego czego chcą? Pisuarek wiem, że to ty
  • Odpowiedz
Do obu głównych stron sporu politycznego nie dociera że możesz po równo nienawidzić każdej ze stron i nie udzielać poparcia żadnej


@Krazownik: bo żeby tak było, trzeba mieć już konkretny gwóźdź w móżgu. Tak jak opisywanie przestępczej działalności PiS "sporem politycznym, w którym są dwie strony". To jest dosłownie retoryka Przyłębskiej i całego PiSu, ale nie, wy tacy niezależni xD
  • Odpowiedz
ale wy w tej konfederacji macie przeryty baniak, mam wrażenie, że wy w totalnie innej rzeczywistości zyjecie bez kitu.


@naganiaczherculesa: Bez wątpienia w sytuacji gdzie twoje środowisko jest promowane a nasze jest bez skrupułów tępione, to jesteś w zupełnie innej rzeczywistości.
Na samą myśl, że miałbyś mieć to samo co my, panikujesz i szukasz winnych.
To jest inna rzeczywistość.
  • Odpowiedz
czyli twierdzisz, że ludzie nie potrafią samo wybierać? Dlatego trzeba im odebrać wolność oglądania tego czego chcą? Pisuarek wiem, że to ty


@su1ik: Ile ty masz lat? Pięć? Ty masz jakiekolwiek pojęcie na temat badań nad sterowaniem społecznym?
Ludzie co prawa nie są bezwolni, ale jest prze ogromne pole do sterowania społeczeństwem, jak komu pasuje. Nie całkowite - podkreślam - ale nadal ogromne.
  • Odpowiedz
Co ty #!$%@?, przecież regularnie ich biorą do tvnu i sobie z dziubka jedzą z prowadzącymi. Z takim Piaseckim np. świetnie się dogadują. Widać że nie oglądasz tvn


@Koczkozaur: Kogo z narodowców zapraszają?
  • Odpowiedz
@milymirek: jeszcze jakbyś wiedział co #!$%@? to byłoby dobrze. Bosak osobiście na antenie TVN24 powiedział, ze nie zgadza się na te ustawę i jeśli zniknie TVN to już w ogóle konfederacji by nie było, bo tylko TVN ich zapraszał gdziekolwiek.
Inna kwestia jest to jak się potem zachował przy faktycznym głosowaniu, ale tutaj Ziobro zaskoczenia.
  • Odpowiedz