Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 102
LOL. Właśnie usłyszałam w Programie 1 Polskiego Radia, wypowiedź jakiegoś polityka, że "bardzo możliwe jest przy większej ilości zakażeń, że konieczne będzie pokazywanie albo dowodu szczepienia, albo negatywnego wyniku testu na Covid albo dowód statusu ozdrowieńca W RÓŻNYCH MIEJSCACH".

Powolne gotowanie żaby, szury miały znowu rację.

#honkhonk #koronawirus #szczepienia #covid19
Chwilowo - LOL. Właśnie usłyszałam w Programie 1 Polskiego Radia, wypowiedź jakiegoś ...

źródło: comment_1628770489PTFLe3fVylDnWZeCDjC2XU.jpg

Pobierz
  • 12
"bardzo możliwe jest przy większej ilości zakażeń, że konieczne będzie pokazywanie albo dowodu szczepienia, albo negatywnego wyniku testu na Covid albo dowód statusu ozdrowieńca W RÓŻNYCH MIEJSCACH".


@Chwilowo: gadałem dzisiaj z salą weselną co w przypadku gdyby wprowadzili limity albo certyfikaty
"wie pan, ja nie mam prawa do weryfikacji tożsamości, poza tym, mozemy przymknąć oko jak zamiast 20 osob będzie 70"

i tak to będzie wyglądać xD
@Chwilowo: szury zawsze mają rację, bo tak są nazywani ludzie, którzy myslą chociaż trochę do przodu xD


@sylben: to raczej działa na zasadzie, że im więcej ludzi wygłasza jakieś hipotezy z próbą predykcji, tym większa szansa, że któryś trafi.
@Stallion45 no właśnie wszyscy myślą że zniknie A to wszystko będzie zależało kto kupi TVN od koncernu Doscovery, bo jeśli będzie to jakiś kapitał niemiecki to się gówno zmieni.
do momentu wizyty sanepidu,


@Frank_Parker: przecież wszystkie wizyty sanepidu zostały uwalone przez sąd, w tym roku nikt nie weźmie ich na poważnie

Na.oczepiny wpadł sanepid z tekstem kara 10k albo koniec imprezy. Obsługa sali mówi dzielimy na pół albo wynocha z lokalu xD


@Frank_Parker: czyli co, jakby zapłacili to mogą dalej sie bawić? A jak nie to lokal sam pokrywa? XD
@Rabusek: i tak to wyglądało. Miałem swoje wesele nie tak dawno, z ciekawości pytałem jak to było w czasie wirusa i było NORMALNIE. ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie będzie mi polityk mówił w jakiej ilości mogę się spotykać ze znajomymi czy rodziną