Wpis z mikrobloga

@AnonimoweMirkoWyznania: Czy pojedynczy diament 0,5-0,7ct to dużo? do różowych- nosiłybyście na codzień bez zastanowienia? Sporo tutaj pisze, że pierścionek za 1,5-2k spoko, no ale to będzie małe przecież, nie potrafię sobie wyobrazić xD jak kupuje różowej na różne okazje biżuterie to zwykle w takim właśnie budżecie, no i trafił się tam jakiś kolczyk czy wisiorek z brylantem, no malutkie, w pierścionku jakoś tego nie widzę, ale może mam spaczone spojrzenie... też
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nickname91: mialam 0.8ct i był rzeczywiście malutki, ale byl bardzo ładny :) taki klasyczny i skromny. Mi się podobał. Aktualnie trochę mi się gust zmienił, ale na tamten moment bylam zadowolona :D

Wszystko zależy od dziewczyny, nie tylko od upodoban ale też od postury. Jak ma spore łapki albo krótkie i grubsze paluszki to taki malutki pierścionek może się nie komponować.

Jesli kupujesz jej prezenty 'zwyczajne' w takim budżecie to chyba
@AnonimoweMirkoWyznania: Pierścionek powinien być na tyle drogi, by wytrzymał lata. A czy to będzie 300, 600, 1000 czy 10000 złotych to już zależy od kupującego i relacji.

Jeśli kobieta będzie zła i smutna, to nie jest to odpowiednia kobieta. Jedyna sytuacja kiedy mogłabym być smutna, to właśnie pierścionek bardzo kiepskiej próby, że po kilku latach byłby do kosza - taka rzecz powinna być na całe życie. A poza tym bałabym się