Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Planuje się oświadczyć, jaki budzet zazwyczaj przeznacza się na pierścionek aby kobieta nie była zła i smutna? #zwiazki #pytanie #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6114c8e7f81bf9000b2c63a5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 44
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak kocha to będzie zadowolona chociażby z chrupka cebulowego w kształcie krążka. Jak leci na hajs to kop w dupę i niech wypieprza. Wybierz taki, który sądzisz, że jej też się spodoba. Jeśli tego nie wiesz to za wcześnie na oświadczyny.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Moja różowa gdy zabierałem ją do jakiegoś jubilera patrzyła na pierścionki zazwyczaj do 400 zł. Mówiła że takie jej się najbardziej podobają bo te droższe jak to ujmowała "nasrane diamencikami" i już nie było to. Koniec końców i tak kupiłem jej pierścionek zaręczynowy za blisko 1200 zł bo akurat taki mi się podobał i miałem kasę.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zależy od tego, jaki macie związek, na jakiej stopie finansowej żyjecie itd. Przyjmuje się, że to powinien być gest - jeśli jesteście w tradycyjnie rozumianym związku, w którym oczekuje się takiego gestu, planujesz sytuację oświadczyn itd. A jeśli macie bardziej swobodne życie, to może to być coś mniej zobowiązującego. Ja bym ci doradziła, żebyś zobaczył, jaką biżuterię nosi, jakie marki i żebyś wybrał coś podobnego, tylko troszkę bardziej odświętnego, kilkaset
  • Odpowiedz
WykopowaAnia: Zależy, ile zarabiasz. Jak jesteś studentem to za kilka stów będzie ok. Jak jeździsz Porsche i sam masz drogie rzeczy, to możesz wydać odpowiednio więcej.
Tak za 1000-1500 można kupić dobrej próby z kamieniami szlachetnymi.

Wiem, że można dać pierścionek z odpustu, no ale jednak fajnie byłoby go mieć i nosić do końca życia, prawda? Więc kup taki, żeby to wytrzymał.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz