Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Potrzebuję wsparcia #dieta #odchudzanie #chudnijzwykopem

Wczoraj zjadłam około 1000kcal, na kolację wypiłam tylko szklankę czystego, domowego rosołu. Do śniadania woda z cytryną, przed snem zioła na trawienie. Nic ciężkiego nie jadłam. Do tego byłam na fitnessie i jodze, czyli prawie 600kcal spalonych. Wypiłam ponad 2l wody, dla mnie to bardzo dużo.

Dzisiaj rano waga pokazuje 0.5kg więcej.

Mam wagę z pomiarem składu ciała. Pokazuje mi dzisiaj więcej tkanki tłuszczowej, mniej wody i mięśni niż wczoraj. Nie jestem przed okresem, ważyłam się dokładnie o tej samej porze dnia.

Pocieszcie ;(

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6114ad6fe0094b000bb21f58
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 62
po co xD? to chyba jedna z głupszych rad jak byłem na dość mocnej diecie, ogólnie -34kg w dół, to kiedyś z ciekawości parę dni się tak ważyłem, nieraz i 1,5kg więcej miałem między dniami, bo zakwasy, bo woda nie zeszła, bo kupa w jelicie sobie siedziała - ważenie to raz na tydzień i jak wtedy nie widać -0,5-1kg to znaczy że dieta nie działa.


@nairoht: Dokładnie, ważenie się codziennie tylko
Ja przy 1.5 h treningu spałam niecałe 300 kalc - bieganie, albo podobne aktywności. Więc trochę podejrzane jak Ci wyliczyło 600 przy 2 h.


@little_muffin: im człowiek grubszy tym więcej spala, jak masz ponad 100kg to spokojnie 600kcal w 2h spalisz żwawym spacerem
@AnonimoweMirkoWyznania: wez ogarnij dupe. Dzienne wahania wagi moga dochodzic do 2kg. Dodatkoro wiara w precyzyjnosc swojej wagi z pomiarem jest raczej naiwna (a juz we wszystko inne niz zwykla waga na niej to w ogole). Tez mam taka i waga sie rozni zaleznie od tego jak sie stanie. Babcia ma stara wage mechaniczna, ta nigdy nie miala takich akcji :D
Aha - skomentuje jeszcze ten bait bo nie mozesz byc tak
@AnonimoweMirkoWyznania: w szkole średniej powinien być przynajmniej jeden cały semestr poświęcony tylko odżywianiu człowieka.
Bo się #!$%@? uczymy o budowie komórki i grupach krwi, a dopóki człowiek się sam nie zainteresuje odżywianiem, to je tak jak go w domu nauczyli i jak się upasie to robi takie idiotyzmy jak jedzenie 1000kcal dziennie i woda z cytryną na śniadanie, bo trzeba schudnąć.
@AnonimoweMirkoWyznania: jesz za mało przy takim wysiłku fizycznym więc twój organizm reaguje, spowalnia metabolizm i wyłącza podstawowe mechanizmy, wiec najlepiej przez długi okres redukcji czasem wejść na zero kaloryczne albo nawet surplus. Tak jak wyżej waga czasem stoi tydzień i z dnia na dzień może sie wachać nawet do 2kg wiec licząnsie efekty długowalowe. Pozdro
@AnonimoweMirkoWyznania: jesz stanowczo za malo i przy intensywnym sporcie Twoj organizm wszedl w stan "uwaga glodowka!". Cialo bedzie magazynowalo ile tylko sie da, metabolizm zwolni, bedziesz szalenczo glodna, nie schudniesz - slowem nie warto. Doedukuj sie jak funkcjonuje cialo i biegiem do dietetyka po prawidlowa diete!