Wpis z mikrobloga

  • 15
@niepopularna_opinia No pani Witek może sobie tak uważać, ale każdy rozgarnięty prawnik, a zwłaszcza prokurator wie, że jest to złamanie regulaminu, bo nie istniały żadne podstawy do uznania, że zaszły uzasadnione wątpliwości co do wyniku głosowania. Dlatego pani Witek będzie miała akt oskarżenia. Żadne filmiki jej nie pomogą ;)

Nie odniosłeś się do drugiej części, więc rozumiem że takie stanowienie prawa jest dla Ciebie normą. Myślę że każdy wie w którym
  • Odpowiedz
A tak na marginesie nie masz problemu z tym co się stało? Że podano wynik głosowania, a po pół godzinie kilku posłom się przypomniało że jednak chcieli inaczej zagłosować i cyk, jest inne głosowanie? Uważasz, że to jest prawidłowe stanowienie prawa? Jak obywatel ma szanować ustawy i przestrzegać porządku prawnego, skoro sami go tworzący mają je totalnie w nosie?

@niepopularna_opinia: Nie jest prwidłowe, ale prawo nie zostało złamane. Mam problem.
  • Odpowiedz
@niepopularna_opinia: A czemu Kukiz "głosował jak chciał" po "negocjacjach" w pokoju bez kamer? Możesz mi to wyjaśnić? Jestem tylko kobietą i nie rozumiem, help.

I czemu piszesz o Ukrytej prawdzie, która oczywiście jest moim ulubionym programem, ale jednak nie ma jej na tvn24?
  • Odpowiedz
@niepopularna_opinia: no tak, bo wy ruscy dorośliście. Jaka wymiana opinii jak to zwykłe #!$%@? jest? Jakbyś napisał że Niemcy nie mieli obozów zagłady i nic takiego się nie działo i ktoś wytknąłby Ci że upadłeś na głowę to też zasłonisz się tym że to tylko wymiana opinii w której Twoi oponenci nie potrafią wziąć udziału?
  • Odpowiedz