Wpis z mikrobloga

@cziko: Nie wiem czy było przestępstwo, podobno były pomylone daty i zostało to zaprotokołowane. Gdyby opozycja użyła tego myku, to wyszliby na bohaterów. To tylko pokazuje poziom polityków i społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@niepopularna_opinia:

1. Ustaw procesowane w dziwny zbiegu okoliczność gdy KRRiT zwleka z DECYZJĄ co do koncesji TVN24
2. Zmuszenie prywatnej do sprzedaży swojej własność. Idealny sposób na zachętu do inwestycji
3. Procesowanie na szybko - na komisji kultury nie zapoznali się z opinią Biura Legislacyjne Sejmu
4. Wcześniejsze doświadczenia pokazują jak obecna władza zarządza mediami. TVP - telewizja partyjna, Polska Press już
  • Odpowiedz
@niepopularna_opinia: ale wiesz że za takie pomylone daty grozi trybunał stanu? To tylko pokazuje poziom PISu, a nie polityków, ani tym bardziej społeczeństwa. Kto zawinił? Społeczeństwo? Politycy? Czy Marszałek Witek? Jeśli się pomyliła, to będzie musiała to udowodnić. Kosiniak-Kamysz wskazał konkretną datę. Głosowanie było za konkretnym terminem. Jeśli na ekranie Marszałek widniała prawidłowa data, a ona się "pomyliła" to jest to naruszenie najwyższych standardów demokracji.
  • Odpowiedz
@niepopularna_opinia: To zobacz co PiS robi od 2015 r. Jedyny przykład: powołanie do TK przyłębskiej, która nie spełnia konstytucyjnych wymogów, a wybór taki jest z urzędu nie ważny. Jak tego nie rozumiesz, to już Ci napisałem kim jesteś.
  • Odpowiedz
@cziko: Błędy się zdarzają wszystkim. Politycy nie przylecieli w jakimś UFO, tylko są wybierani ze społeczeństwa przez społeczeństwo, więc są jego odzwierciedleniem. Jestem pewien, że pozostałe partie, też skorzystałyby z takiego myku.
  • Odpowiedz
@niepopularna_opinia: ale wiesz że jak ktokolwiek popełni przestępstwo to "błędy zdarzają się wszystkim" nie jest wymówką? Chodź umówmy się na piwo i pogadajmy szczerze, widzę że masz ubaw z trolowania i masz w dupie politykę. Wolę z Tobą iść na piwo i pogadać o głupotach niż o polityce.
  • Odpowiedz