Wpis z mikrobloga

@niepopularna_opinia: każdego tutaj próbujesz zgasić autorytarnymi tekstami nieznoszącym sprzeciwu, ze jest inaczej niż wszyscy panikują i nikt nie złamał prawa. Po czym się okazuje, ze nawet nie wiesz jak powinien wyglądać prawidłowy proces przedłużenia koncesji dla stacji, o której toczy się cały spór. No klaun.
  • Odpowiedz
każdego tutaj próbujesz zgasić autorytarnymi tekstami nieznoszącym sprzeciwu, ze jest inaczej niż wszyscy panikują i nikt nie złamał prawa.


@dobrzecisiewydaje: Bo takie chyba są fakty. To jest moja opinia. Poczekamy zobaczymy kto miał rację.

Po czym się okazuje, ze nawet nie wiesz jak powinien wyglądać prawidłowy proces przedłużenia koncesji dla stacji, o której toczy się cały spór. No klaun.


@dobrzecisiewydaje: Ty też nie wiesz. Nikt "normalny' nie wie. Zajmujesz się
  • Odpowiedz
@zapster: no co? Pajac trolluje za pieniądze, czym obrzydza mi dzień. Żadnej innej wartości do mojego życia nie wnosi, pewnie mieszka na drugim końcu Polski. Czyli jego śmierć byłaby pożyteczna.
  • Odpowiedz
@niepopularna_opinia: widziałem widziałem, jednak jestem w stanie pokusić się o stwierdzenie, że gdyby to głosowanie za pierwszym razem PiS wygrał to by nie było podstawy do powtórki ( ͡° ͜ʖ ͡°) PiS nie umie przyznać się do porażki wiec stara się zrobić wszystko żeby do niej nie dopuścić, teraz to moim zdaniem co najmniej wątpliwa interpretacja przepisów, ale później mogą nie chcieć oddać władzy po uczciwie przegranych
  • Odpowiedz
normalnie pełzający zamach stanu xDD


@niepopularna_opinia:

Wojciech Orliński
"Od pięciu lat słyszę o śmierci demokracji. A ona ciągle nie umarła". Co to za argument?

Kto tak argumentuje, jest jak Włoch, który w 1927 r. mówi: "Nowa ordynacja to śmierć demokracji? Słyszałem to już pięć lat temu, gdy Mussolini maszerował na Rzym".

Jak wielu dziennikarzy „Wyborczej” uważam, że demokracja polska jest w kryzysie i trwa pełzający zamach stanu. Sama ta teza budzi
  • Odpowiedz
  • 13
@Karp_Molotow: Co najwyżej regulamin sejmu mógł zostać złamany, a i to będzie naciągane jak guma od majtek.


Regulamin Sejmu posiada status równy ustawie, więc jego złamanie jest złamaniem ustawy i grozi odpowiedzialnością karną. Oczywiście nie przy prokuraturze ZZ, bo on wszystkich swoich wybroni, ale po jego dymisji, pani Witek może się spodziewać aktu oskarżenia.

A tak na marginesie nie masz problemu z tym co się stało? Że podano wynik głosowania, a
  • Odpowiedz
A tak na marginesie nie masz problemu z tym co się stało? Że podano wynik głosowania, a po pół godzinie kilku posłom się przypomniało że jednak chcieli inaczej zagłosować i cyk, jest inne głosowanie? Uważasz, że to jest prawidłowe stanowienie prawa? Jak obywatel ma szanować ustawy i przestrzegać porządku prawnego, skoro sami go tworzący mają je totalnie w nosie?


@niepopularna_opinia: Nie jest prwidłowe, ale prawo nie zostało złamane. Mam problem.
  • Odpowiedz