Wpis z mikrobloga

@niepopularna_opinia: zakazywanie działania w Polsce podmiotom z udziałami spoza UE w kwocie większej niż 49% i odnoszenie tego do TVNu, który w momencie wprowadzania tej ustawy już działa w Polsce z takim podziałem kapitału. Nie mówić już o tym, ze blokowanie przedłużenia koncesji również jest nielegalne, bo przedłużenie koncesji to nie jest to samo co pierwszorazowego udzielenie koncesji dla nowego podmiotu i powinno nastąpić automatycznie, o ile nie zaszły (chyba) trzy
@niepopularna_opinia: Bezpodstawna reasumpcja jest przestępstwem, która generuje wadliwość całego dalszego procesu legislacyjnego. Kukiz przehandlował swój głos za omamy realizacji jego postulatów (wiadomo, że nic nie będzie z tych postulatów) i wziął udział w popełnianiu przestępstwa. Nie, nawet jeśli TVN będzie dalej nadawać, to ta ustawa wytworzy precedens, że rząd może sobie ustawiać ograniczenia z dupy, byleby chronić swój wąski interes partyjny. To już dyktatura. Następne może być wszystko, od radia po
Nie mówić już o tym, ze blokowanie przedłużenia koncesji również jest nielegalne, bo przedłużenie koncesji to nie jest to samo co pierwszorazowego udzielenie koncesji dla nowego podmiotu i powinno nastąpić automatycznie, o ile nie zaszły (chyba) trzy przesłanki do jej odebrania - a tutaj nie zaszły.


@dobrzecisiewydaje: I to jest ciekawa perspektywa, o ile to zdanie jest prawdziwe.
@qbazeuro: Wódz może mnie cmoknąć w pompkę. Socjalista nigdy nie będzie mieć mojego głosu. Tak jak mówię za tvn nie będę płakać. Tak samo nie mówią o prawdziwej alternatywie wyborczej dla pisu jak TVPis
Bezpodstawna reasumpcja jest przestępstwem, która generuje wadliwość całego dalszego procesu legislacyjnego.


@sztafet: Tak, ale tutaj nie zaszła.

Kukiz przehandlował swój głos za omamy realizacji jego postulatów (wiadomo, że nic nie będzie z tych postulatów) i wziął udział w popełnianiu przestępstwa.


@sztafet: Zwykłe lobbowanie, zwykła polityka jak co dzień. Nie ma tutaj przestępstwa.

TVN będzie dalej nadawać, to ta ustawa wytworzy precedens, że rząd może sobie ustawiać ograniczenia z dupy, byleby