Wpis z mikrobloga

@Wilkudemoner: glupi jakis jestes? wyobrazasz sobie reakcje EU na ustawe zakazujaca dzialalnosci telewizji? #!$%@? trolle wezcie wy chociaz probujcie nie udawac idiotow. wczesniej takim pisaniem moze cos wskoraliscie, ale teraz juz jest na to za pozno i nawet slepy widzi do czego dąży pis
  • Odpowiedz
@Harven: ale wiesz ze francja niemcy i austria maja takie ustawy a francja nawet gorsza ? Czy jestes na tyle tepy ze nawet nie orientujesz sie w temacie na zasadzie 5 min na google? Ja sie pytac ciebie nie musze czy jestes glupi ja to wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) essa i sklej
  • Odpowiedz
@Wilkudemoner: to ma do tematu ze argument ze niemcy i francja maja takie i siakie ustawy jest uzywany tylko i w przypaku kiedy ma to "niby" swiadczyc dobrze o pisie. Sądownictwo tez mialo byc uzdrowione, a jak jset naprawde wszyscy wiemy. niepokorni prokuratorzy sa przenoszeni na drugi koniec kraju. tak samo bedzie z mediami
  • Odpowiedz
@Wilkudemoner : A ty wiesz że akurat ": ale wiesz ze francja niemcy i austria maja takie ustawy a francja nawet gorsza ?" w tym temacie jest słabym argumentem?

Jakby czysto hipotetycznie we francji zaczęli publicznie obcinać rękę i chłostać ludzi za przekroczenie prędkości o 50km a u nas groziła by tylko chłosta to też byś bronił działań rządzących pisząc "na zachodzie jest jeszcze gorzej?"

Gdyby chcieli zaorac media to dlaczego
  • Odpowiedz
@kam3o: jest slabym argumentem bo nie pasuje do twojej tezy. No bo jak tu Polske do Bialorusi porownywac skoro Francja i Niemcy maja to samo. Wcale niepodobne XD.
@Harven: straszne przenosiny mnie tez przeniesli i trudno taki zawod ze moga to zrobic. Jak zwykle togi placza a inni po prostu realizuja. Pomijajac fakt ze prokuratorzy wykleci to zwykle obiboki co tez bylo ujawniane bo chlop mial polowe roku
  • Odpowiedz
@kam3o: co im to powolne dokrecanie dalo ? Przeciez jest i tak inba i tak. Juz tu na wykopie sa poradniki jak do Kanady wyjechac bo taka Bialorus jest lol a ty mowisz o powolnym dokrecaniu ? Xd
  • Odpowiedz
@Almaak: ale czego ty się wstydzisz? Własnego kraju? Nie przesadzaj, niech się wstydzi ten co występuje. Za ludzi nie odpowiadasz, czy to w Polsce czy w USA. Bo co ty masz do nich, jakiś wpływ na nich masz?
  • Odpowiedz
@MirkoMax: krajowy inwestor - tu chyba masz na myśli PKN Orlen bo kogo innego byłoby na to stać albo miałby interese medialny? Przejęli prasę, teraz nic nie będzie stało na przeszkodzie aby wykupić TVN. Zadowolony?
  • Odpowiedz