Wpis z mikrobloga

@rzep już to czytałem. Musiałbyś usunąć te fragmenty z tym do czego zdolny jest pis i jak pluje na prawo to byłoby lepsze w odbiorze, a tak to czuć stronniczość. No i rzucanie przykładami nie świadczy dobrze o odbiorcy, do którego chcesz dotrzeć.
  • Odpowiedz
tak. Na przykład referendum w sprawie traktatu lizbońskiego było powtarzane do skutku


@sokalski: Referendum w sprawie traktatu lizbońskiego było powtarzane po godzinie? Bo chyba nie rozumiesz o co chodzi.
  • Odpowiedz
@krytyk1205: Nie napinaj się tak. Jakie niby inwestycje mają polecieć? Ten kraj jest uważany za Bangladesz UE, każdy kto chce tanio produkować będzie dalej inwestował. Fakt część odpuści, ale tylko takich którzy poza biznesem chcą organizować sieci wpływów i kształtować kraj pod swoje wizje.
  • Odpowiedz
Gdy popatrzy się na zależności czasowe, to jest jasne, że chodzi im o TVN.
Inaczej PiS nie robiłby tego cyrku z reasumpcją.
Gdyby chodziło im o zrównanie polskich standardów z zachodnimi, to głosowali by to we wrześniu, bo ten miesiąc nie robiłby różnicy.
Po czynach ich poznacie. PiS tym cyrkiem z reasumpcją udowodnił, że chodzi o TVN.
  • Odpowiedz
już to czytałem. Musiałbyś usunąć te fragmenty z tym do czego zdolny jest pis i jak pluje na prawo to byłoby lepsze w odbiorze, a tak to czuć stronniczość. No i rzucanie przykładami nie świadczy dobrze o odbiorcy, do którego chcesz dotrzeć.


@lizakoo: Dlaczego miałbym je usuwać, skoro to są przykłady tego co zrobił PiS?

Śmiem twierdzić, że ktokolwiek kto zna się odrobinie na prawie nie musi czytać tego tekstu, bo
  • Odpowiedz
@MirkoMax: Zrozum, że jako kraj będziemy mieli wiarygodność Korei Północnej.
Po drugie zabierzmy wojska amerykańskie z batustanu i mamy ruskich u siebie. Jaki normalny inwestor zaryzykuje kasę w kraju w którym dzieją się takie rzeczy?
  • Odpowiedz
@rzep: Uważam, że rozmowa na przykładach świadczy, że rozmówca nie rozumie pojęć, które mu chcesz przekazać. Wiadomo, nie da się tego uniknąć w 100%, bo zawsze ktoś jest mądrzejszy, ktoś jest głupszy. Tyle, że jak się taki człowiek interesuje lextvn i wywołuje to w nim emocje, to raczej ma swoją świadomość tego co władza, której nie trawi zrobiła.
  • Odpowiedz
@lizakoo: No i nie każdy rozumie te pojęcia, dlatego właśnie to twierdzenie, że "jak Niemcy mają takie prawo to znaczy, że PIS nic złego nie robi".
  • Odpowiedz
@giocarte każdy o tym wie ale idioci co mają krzyż wbity w mózg i krzyczą wielka bolzga i żołnierze wyklęci oni tego nie widzą... Dla nich wszystko musi być polskie i owiane biało czerwona flagą
  • Odpowiedz
@rzep: Było mi dane przeczytać tę ustawę, nie doszukałem się w niej niczego złego. Ot dzięki temu podmiot może być traktowany zgodnie z prawami EU.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majcher_krk:

biznes to nie instytucja charytatywna


Masz 100% racji. Ale niech nie zachowują się jak instytucja charytatywna, która wciąż dokłada do interesu i działa tylko dlatego, że w nocy puszczają powtórki Na Wspólnej albo Ukrytej Prawdy i wtedy nie dokładają i dzięki temu się utrzymują.
  • Odpowiedz
Było mi dane przeczytać tę ustawę, nie doszukałem się w niej niczego złego. Ot dzięki temu podmiot może być traktowany zgodnie z prawami EU.


@lizakoo: To już Ci wytłumaczyłem co jest w niej złego.
  • Odpowiedz
Masz 100% racji. Ale niech nie zachowują się jak instytucja charytatywna, która wciąż dokłada do interesu i działa tylko dlatego, że w nocy puszczają powtórki Na Wspólnej albo Ukrytej Prawdy i wtedy nie dokładają i dzięki temu się utrzymują.


@Willy666: a które media się tak zachowują? W jaki sposób się to objawia?
  • Odpowiedz
@Harven: tak patrzę po postach dzisiaj od rana i chyba przyszedł jakiś prykaz narracji "a tam i tam jest tak samo i nie ma afery". Czyli tak samo jak w przypadku sądów i trybunału. Jak zwykle rozmywanie sprawy, bo jak komuś rozsądnemu pisać bezpośrednio i siermiężnie, że to dobrze dla Polski, to już takiej ściemy nie łyknie.
  • Odpowiedz
@Harven: z dupy narracja bo nie pasuje do twoichvtez taka jest prawda. Gdyby chcieli zaorac media to dlaczego nie stworza ustawy ZAKAZUJACEJ dziakalnosci i tyle ? I dlaczego wprowadzili poprawke konfy ?
  • Odpowiedz