Wpis z mikrobloga

Mieszkam na Tysiącleciu w Katowicach i ktoś kto wydał zgodę na #festfestival w tym miejscu powinien stracić stanowisko albo odpowiedzieć karnie. Godzina 23, blok 400 metrów od scen, huk tak straszny, że nawet przy zamkniętych oknach nie da się siedzieć ma tak być do 3 rano przez 4 dni z rzędu. Do tego 500 metrów od głównej sceny znajduje się zoo, zwierzęta są więc pewnie mocno wystraszone, już nie wspominając o tym, że na 7 dni został praktycznie zamknięty cały park śląski dla wszystkich z niego korzystających, żeby patologia mogła się pobawić.

#katowice #chorzow #slask #kultura
  • 85
@rakiwo: Łącze się z tobą w bólu. Mieszkałem 25 lat na tauznie i dało się każda imprezę przeżyć ale to gowno jest po za kontrola. Teraz mieszkam na ducha j tez to gowno słyszę XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sylwke3100:


1. to jest centrum aglomeracji, zdjęcie poniżej.

2. Zwykłe #!$%@?, nie chodzi o to, że ktoś zorganizował głośną imprezę bo i w sobotę takowa była na Sląskim tylko o skalę tego przedsięwzięcia, zamknięte 3/4 parku na 8 dni, którego główna cecha to jednak wypoczynkowa dla MIESZKAŃCÓW,wybitnie głośne nagłośnienie z 9 scen jednocześnie i długość wydarzenia. Mieszkam w okolicy parku 30 lat i takiej maniany nikt nie #!$%@?ł, a przeżyłem największe
@sylwke3100: Nie wiem co pokazują oficjalne mapy. fakty są takie, że od Stadionu Śląskiego do bram ZOO wyłączone jest 90% parku,czyli ta główna część parku, pewnie obrzeża są wolne i to zaniża procent ale jak ktoś chciałby przejść z jednej strony do drugiej to nie ma żadnych szans. To nie beerfest gdzie zrobili sobie 2 sceny na polach marsowych, tylko jakiś #!$%@? armagedon bez poszanowania ludności tu mieszkającej i nie mówię
A teraz #!$%@? do pieca: Za max 1 rok (koniec budowy mieszkania) wracam z TFU warszawsi na Śląsk i maaarzęęę o tym, żeby ktoś #!$%@?ł mi jedynie 5 dni do nocy.
Obecnie mam od 6-22 plac budowy (niewielki blok na 300 mieszkań, jakich tu wiele co 5 metrów), następnie od 19 do 3-4 w nocy praktycznie codziennie srogie imprezy w knajpach rozstawionych wszędzie (takich na 100-200 ludzi gdzie się organizuje wszelkiej maści
@rakiwo: godzina 22:00 dzwonisz na komisariat i zglaszasz zaklocanie spokoju.

Godzina 22:15 dzwonisz na ten sam komisariat i ponawiasz zgloszenie.

Godzina 22:30 dzwonisz do komendy glownej w Katowicach ponawiajac zgloszenie z zastrzezeniem ze komenda miejscowa nie reaguje.

Testowalem i dziala. Chorzow juz imprez o 1 w nocy nie robi. 22:00 i jest cisza.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sylwke3100: Nie wiem co pokazują oficjalne mapy. fakty są takie, że od Stadionu Śląskiego do bram ZOO wyłączone jest 90% parku,czyli ta główna część parku, pewnie obrzeża są wolne i to zaniża procent ale jak ktoś chciałby przejść z jednej strony do drugiej to nie ma żadnych szans. To nie beerfest gdzie zrobili sobie 2 sceny na polach marsowych, tylko jakiś #!$%@? armagedon bez poszanowania ludności tu mieszkającej i nie mówię
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rakiwo: godzina 22:00 dzwonisz na komisariat i zglaszasz zaklocanie spokoju.


Godzina 22:15 dzwonisz na ten sam komisariat i ponawiasz zgloszenie.


Godzina 22:30 dzwonisz do komendy glownej w Katowicach ponawiajac zgloszenie z zastrzezeniem ze komenda miejscowa nie reaguje.


Testowalem i dziala. Chorzow juz imprez o 1 w nocy nie robi. 22:00 i jest cisza.

@Sam_w_domu: Chorzów chyba ogólnie takich imprez nie organizuje więc o czym to gadać?