Wpis z mikrobloga

Mieszkam na Tysiącleciu w Katowicach i ktoś kto wydał zgodę na #festfestival w tym miejscu powinien stracić stanowisko albo odpowiedzieć karnie. Godzina 23, blok 400 metrów od scen, huk tak straszny, że nawet przy zamkniętych oknach nie da się siedzieć ma tak być do 3 rano przez 4 dni z rzędu. Do tego 500 metrów od głównej sceny znajduje się zoo, zwierzęta są więc pewnie mocno wystraszone, już nie wspominając o tym, że na 7 dni został praktycznie zamknięty cały park śląski dla wszystkich z niego korzystających, żeby patologia mogła się pobawić.

#katowice #chorzow #slask #kultura
  • 85
@rakiwo: Też tu mieszkam i raczej jak ktoś się decyduje na mieszkanie przy parku to bierze pod uwagę takie sytuacje. Niech coś się dzieje z wielkim przytupem chociaż raz w roku u nas na Śląsku, wielki festiwal, masa ludzi. I wątpię, żeby "patologię" było stać na bilet za 500 zł. Kiedy beerfescik był darmowy wtedy tauzen w większości się nie oburzał.
Mieszkam na Tysiącleciu w Katowicach i ktoś kto wydał zgodę na #festfestival w tym miejscu powinien stracić stanowisko albo odpowiedzieć karnie. Godzina 23, blok 400 metrów od scen, huk tak straszny, że nawet przy zamkniętych oknach nie da się siedzieć ma tak być do 3 rano przez 4 dni z rzędu. Do tego 500 metrów od głównej sceny znajduje się zoo, zwierzęta są więc pewnie mocno wystraszone, już nie wspominając o tym,
@4alekkwia: Mieszkam tutaj dekadę i naprawdę nie mam problemu z tym, że czasem jest głośno, przeżyłem koncert metallici na stadionie śląskim, pamiętam wspomniane beerfesty, ale po pierwsze oba wydarzenie trwały 1-2 dni i kończyły się o 24:00. A nie przez 5 dni do 3 rano. #!$%@? mnie taki festiwal i ile kosztuje, środek miasta nie jest na to miejscem, bywałem na wielu kilkudniowych festiwalach Sunrise czy Woodstock i żaden nie odbywał
@rakiwo: pamieam jak pareemu Tauron sobie zorganizowal koncerciki na terenie muzeum slaskiego xD, tez byly takie glosy ludzi mieszkajacych w gwiazdach, czy w prudentialu. Co do festfestiwalu-zgadza sie, najbardziej szkoda zwierzakow, bo one nie maja dokad uciec. Najgorzej jak im stzrelili jakies leki uspokajajace, bo w sumie po nich sie wszystkiego mozna spodziewac.
@sylwke3100: Leży w centrum aglomeracji śląskiej, My żyjemy w konurbacji radzę sprawdzić co to.


@rakiwo: To nie jest "centrum aglomeracji"

1. Park nie jest zbudowany do imprez tylko do wypoczynku dla mieszkańców.


@rakiwo: Gdyby tak było nie budowali by wielu obiektów gdzie mogą się imprezy odbywać włącznie ze stadionem, polami marsowymi czy innymi obiektami.

Ten park to również miejsce życia zwierząt w ZOO. Warto nei być #!$%@?.


@rakiwo:
@sylwke3100:

1. to jest centrum aglomeracji, zdjęcie poniżej.
2. Zwykłe #!$%@?, nie chodzi o to, że ktoś zorganizował głośną imprezę bo i w sobotę takowa była na Sląskim tylko o skalę tego przedsięwzięcia, zamknięte 3/4 parku na 8 dni, którego główna cecha to jednak wypoczynkowa dla MIESZKAŃCÓW,wybitnie głośne nagłośnienie z 9 scen jednocześnie i długość wydarzenia. Mieszkam w okolicy parku 30 lat i takiej maniany nikt nie #!$%@?ł, a przeżyłem największe
rakiwo - @sylwke3100: 

1. to jest centrum aglomeracji, zdjęcie poniżej.
2. Zwykłe...

źródło: comment_1628718145RQhMz9uT2EY3GhzaicdADD.jpg

Pobierz