Wpis z mikrobloga

@enaeref: Bo nie mają większości, paru posłów nie było, a konfa mówi o wstrzymaniu się, Kukiz chyba byłby za. Druga hipoteza to, że jak ustawa trafi do senatu, a senat odrzuci to wraca do sejmu a tam potrzeba większości bezwględnej żeby podważyć weto senatu, czyli bodaj 231 głosów, a to może nie być takie proste dla pisu. Trzecia hipoteza to, że koncesja jest do 24 września, a głosowanie 16, czyli nawet
@fajny_kapelusz TVN ma koncesji tylko przez obchodzenie prawa , nie idzie ich #!$%@?ć wprost( można ale będą pozwy sądowe) ,latwiej z ustawą lextvn. Czy Kaczyński chce #!$%@?ć TVN czy bardziej poprawić swoją pozycję negocjacyjną z USA. Jeśli przegłosują ustawę teraz to troszkę obniża naszą pozycję. Z drugiej strony pokazuje że możemy coś takiego zrobić. Dochodzą do tego wewnetrzne rozgrywki i podkład pod nowy ład.
I jiech ktoś mi wyjasni czemu opozycją przerwała
I jiech ktoś mi wyjasni czemu opozycją przerwała posiedzenie mając większość?!


@enaeref: Bo jesteś głupkiem który nie rozumie jak działa sejm?

Konfederacja zapowiedziała, że wstrzyma się w sprawie TVN'u, co daje PiSowi większość i ustawa by przeszła.
@enaeref: Dlaczego mam wołać za miesiąc?

Właśnie pokazałeś, że nie masz pojęcia jak działa sejm a próbujesz coś #!$%@?ć, jak w tym kraju ma być dobrze skoro ludzie nie rozumieją tak prostych rzeczy jak większość zwykła.
@enaeref:

I jiech ktoś mi wyjasni czemu opozycją przerwała posiedzenie mając większość?!

Przyjmując, że wierzymy w czyny, nie słowa polityków ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) mamy sytuację gdzie posłowie głosowali jak na obrazku w sprawie odroczenia, a NIE w sprawie ustawy. Gdyby głosowali w tym samym składzie W SPRAWIE ustawy to konfederacja według
Pobierz fajny_kapelusz - @enaeref: 
 I jiech ktoś mi wyjasni czemu opozycją przerwała posiedz...
źródło: comment_1628699080j7bcQdbV6UtAlM05WdAGhN.jpg