Wpis z mikrobloga

Naczelny chiński propagandzista wykopu @LuckyStrike dodał dziś kolejny wpis o tym jakie to chiny są wspaniałe i wolnorynkowe bo wszystkie procedury załatwił w 5 minut i nie płaci żadnych podatków.

Na zwrócenie uwagi, że wolnorynkowość Chin to bajki i np. właśnie dzisiaj pojawił się artykuł o walce Chin z prywatnymi szkołami, które są m.in nacjonalizowane przymusowo przez rząd zażądał podania przykładu takiej szkoły bo powielam "wyssane z brudnego palca bzdury" (pewnie imperialistyczna propaganda, co nie?).

Przykład dostał i jak widać na załączonym obrazku od razu wycofał się i zdecydował, że miałem podać kilkadziesiąt przykładów szkół w Pekinie i że się zbłaźniłem - a następnie dodał mnie na czarną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Propaganda jak widać nie znosi prawdy.

#neuropa #chiny #tosachiny #dzialalnoscgospodarcza #podatki #zus
rzep - Naczelny chiński propagandzista wykopu @LuckyStrike dodał dziś kolejny wpis o ...

źródło: comment_1628696213Z6a2bjpRjWcRYcinoLKarI.jpg

Pobierz
  • 222
@rzep: W ogóle mam wrażenie że taka propaganda jakie to Chiny nie są super idzie z kilku miejsc. Kilka miesięcy temu trafiłem na kanał "Chiński biznes" na yt. Na początku wydawał się spoko, bo pokazywał życie w Chinach, fabryki, infrastrukturę. Jednak po którymś filmiku o wydźwięku jakie to Chiny nie są super, jak wszystko szybko się buduje, zacząłem się zastanawiać czy to nie jakaś próba ocieplenia wizerunku Chin i pokazania czego
@rzep: Standardowe zachowanie z jego strony, powiesz złe słowo na chiny lub obnażysz jego kłamstwa, lecisz na czarno.

Zresztą wystarczy zobaczyć jak on się zachowuje, choćby w tym wpisie, jakieś #!$%@? bez sensu, bardzo częste wyzywanie użytkowników czy właśnie linkowanie do propagandowych artykułów czy filmików stworzonych na polecenie komunistycznej partii chin.

On sobie bardzo dobrze zdaje sprawę z tego co może, a czego nie może pisać nawet tutaj na "nic nie
Najwięcej płacą mi za kłamanie na wykopie. Wypok to priorytet partii. Najbardziej opłaca się przyjmować zapłatę w postaci organów wyciętych na żywca Ujgurom w obozach koncentracyjnych. Ja już mam skompletowany cały zestaw części zamiennych dla siebie i żony. Teraz zamieniamy punkty na utrzymanie przy życiu dawców. Chcemy żeby ich dobrze odżywiali w obozie aby byli zdrowi jak będziemy potrzebowali przeszczep. Wybraliśmy młode osobniki, chłopca i dziewczynkę. Jak będziemy planować z żoną dziecko
LuckyStrike - Najwięcej płacą mi za kłamanie na wykopie. Wypok to priorytet partii. N...

źródło: comment_1628702143dFKJH7DQnH8awCjhEGEhto.jpg

Pobierz