Wpis z mikrobloga

Naczelny chiński propagandzista wykopu @LuckyStrike dodał dziś kolejny wpis o tym jakie to chiny są wspaniałe i wolnorynkowe bo wszystkie procedury załatwił w 5 minut i nie płaci żadnych podatków.

Na zwrócenie uwagi, że wolnorynkowość Chin to bajki i np. właśnie dzisiaj pojawił się artykuł o walce Chin z prywatnymi szkołami, które są m.in nacjonalizowane przymusowo przez rząd zażądał podania przykładu takiej szkoły bo powielam "wyssane z brudnego palca bzdury" (pewnie imperialistyczna propaganda, co nie?).

Przykład dostał i jak widać na załączonym obrazku od razu wycofał się i zdecydował, że miałem podać kilkadziesiąt przykładów szkół w Pekinie i że się zbłaźniłem - a następnie dodał mnie na czarną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Propaganda jak widać nie znosi prawdy.

#neuropa #chiny #tosachiny #dzialalnoscgospodarcza #podatki #zus
rzep - Naczelny chiński propagandzista wykopu @LuckyStrike dodał dziś kolejny wpis o ...

źródło: comment_1628696213Z6a2bjpRjWcRYcinoLKarI.jpg

Pobierz
  • 222
Cześć wszystkim. Serdecznie zapraszam na mój kanał z przetłumaczonymi wiadomościami z chińskiej telewizji o Polsce jednocześnie zapraszam na mój główny kanał gdzie publikuje filmy o Chinach. Już niedługo startuje nowy sezon głównego kanału i vlogi codzienne na drugim. Zapraszam do subskrypcji, będzie dużo materiałów z Chin CODZIENNIE! Dziękuje za uwagę i życzę miłego dnia oraz smacznej kawusi.
LuckyStrike - Cześć wszystkim. Serdecznie zapraszam na mój kanał z przetłumaczonymi w...

źródło: comment_1628696993k1F7DbeRtQo4UqneQs9CUH.jpg

Pobierz
@rzep: Tam było więcej takich kwiatków, koleś we wpisie negował istnienie obozów koncentracyjnych (pewnie dlatego, że tam mieszka i takich nie widział), bagatelizował prześladowania Ujgurów, nie widział nic złego w cenzurze fb i google. Jeszcze trochę i zacznie pisać, że Tiananmen to był false flag.
artykuł za paywallem wiec ciezko wyciagnac wnioski, ale czy w tym twoim fragmencie napisali ze szkol prywatnych jest ponad 190000 a znacjonalizowali 13? Nie wiadomo co jest powodem a i źródłem informacji są wywiady uliczne dziennikarzy FT?


@Wychwalany: Jest to ciąg walki Chin z prywatną edukacją. W artykule masz linki do innych działań chińskiego rządu w tym temacie.

Np. o Gaotu Techedu - firmie, która straciła 90% wartości w parę miesięcy
rzep - > artykuł za paywallem wiec ciezko wyciagnac wnioski, ale czy w tym twoim frag...

źródło: comment_16286987998V2NiyWYuiKi0V9OhpQcqB.jpg

Pobierz