Wpis z mikrobloga

Wchodze na mikro po 12h i całe mikro zasrane jaka to konfa nie jest zła, jaką to nie jest przystawką pisu etc. XD Ja wiem, że (kimkolwiek jesteście) was boli to że wyborcy konfy są świadomi politycznie, ale czy wy serio jesteście tak głupi, że myślicie, że kogoś przekonacie ich do zmiany sympatii politycznych? XD Ja mam prawie 40 lat, przed każdymi wyborami czytam program partii na którą głosuję, oglądam debaty, wywiady etc. i w żaden sposób się na konfie nie zawiodłem. Ile wy macie lat, że myślicie, że takie akcje cos zmienia xD Bądźcie chociaż ciut subtelniejsi, bo na kilometr widać, że to ustawka.

Co do samego #lextvn to mam #!$%@? xD mnie z Polski wygonił Tusk z TVN. Ktoś już na mikro napisał, że TVP jest dla skrajnych idiotow, a TVN po prostu dla idiotow. Więc nie żal mi. A Wy którzy od lat głosujecie na te same mordy, albo na złodziejów z lewicy zasługujecie na to piekiełko które sobie stworzyliście xD

Ja odpalam dziś popcorn i oglądam odcinek 1010104 wojny polsko-polskiej :)

#konfederacja #neuropa #bekazlewactwa #tvn #polityka
  • 179
@bastek66: Dlaczego zmieniasz temat. Napisales, ze ci co dolaczyl do Holowni byli juz u wladzy. Wymienilem ci prawie wszystkich co dolaczyli, sa oni w polityce dopiero od paru lat, glownie byli w partiach, ktore nie mialy nic wspolnego z rzadzeniem.
@taukuZielonka: Lmao nic nie rozumiesz, ale nic a nic mnie to nie dziwi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kreujesz się na "hehe obserwatora obśmiewacza", ale aktywnie bierzesz udział i przykładasz rękę do podziału kraju, oddając głos na skrajnych debili, którzy chcą ograniczać rozwój, samemu siedząc w lewackim raju XDD PATRIOTA PROSZĘ PAŃSTWA, JEGO KRAJ JEST NAJWAŻNIEJSZY XDDD CHYBA ŻE TRZEBA W NIM MIESZKAĆ, TO NIE
@bastek66: Znowu klamiesz, to jest twoj dokladny cytat:

... ci przeszli do kotłowni wszyscy byli w partiach które rządziły.


Napisales, ze wszyscy byli w partiach, ktore rzadzily, co jest klamstwem, bo tylko dwie osoby mialy taka przeszlosc.
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Jak to jest, ze wy nigdy nie zastanowicie sie co piszecie xD Ja do Polski wracam z UK w tym roku. Pracodawca zostaje ten sam, wiec bede transferowal bardzo duzo pieniedzy do Polski z UK. Ale co tam, wykopek bedzie mi mowil, ze nie jestem patriota bo smialem mieszkac w innym kraju xD

Dzieciaczki, ja wam tak serdecznie dziekuje - ja naprawde myslalem, ze przesadzam kiedy ocanialem jak malo inteligentny
@taukuZielonka: nie wiem z czego się cieszysz durniu. Dzięki takim postom jak twój ludzie wchodzą poczytać dyskusję i dowiadują się po raz kolejny, że wyborcy Konfy to totalni debile, którzy nie umieją prowadzić dyskusji, bo po prostu nie mają argumentów, ewentualnie "nie bo Ty xD". Dodatkowo można sobie zaktualizować czarnolisto, dzięki za pomoc i pozdrawiam wielkiego patriotę siedzącego w jakimś strasznym złym lewackim kraju, cóż za poświęcenie dla narodu xD
Co do samego #lextvn to mam #!$%@? xD mnie z Polski wygonił Tusk z TVN. Ktoś już na mikro napisał, że TVP jest dla skrajnych idiotow, a TVN po prostu dla idiotow. Więc nie żal mi. A Wy którzy od lat głosujecie na te same mordy, albo na złodziejów z lewicy zasługujecie na to piekiełko które sobie stworzyliście xD


@taukuZielonka: ale, że to lextvn nie dotyczy tylko tvn, a blokuje również
Ja mam prawie 40 lat, przed każdymi wyborami czytam program partii na którą głosuję, oglądam debaty, wywiady etc. i w żaden sposób się na konfie nie zawiodłem.


@taukuZielonka: Jeśli to prawda to tym bardziej ci współczuję.
@Ketoprofen: Ja nie wiem jak Ty to czytasz, ale to mnie tu ludzie non stop wyzywaja i uzywaja argumentow 'bo ja tak mysle'

Masz przyklad zebys sie nie musiala przemeczac xD

Skoro oglądacie kilkugodzinne wypociny krula i intelektualistów pokroju bosaka i winnickiego to znaczy, że wam się nudzi w wakacje, a nie że jesteście świadomi politycznie.

Nie muszę oglądać każdego wystąpienia krula czy bekowicza żeby wiedzieć że #!$%@?ą głupoty ( ͡
@taukuZielonka: Jaki meltdown? Podręcznikowy, rzeczywiście zapomniałem o tekstach typu „misiu”, „koteczku” ale widzę, ze mnie wyręczyłes xD

mnie wasza opinia na moj temat tylko bawi


No tak w końcu nie ma nic zabawniejszego niż obelgi i szyderstwa kierowane w kogoś strone dla tej osoby właśnie xD kolejny tekst który w takich sytuacjach musi być rzucony zawsze xD
@Wojbody: "razem" to nie wiem dlaczego, nie ja ich dodałem. Państwem nie powinni rządzić ludzie z nadania partyjnego. a tak sie stało. Wszyscy w zarządach spółek mają ukończone studia zaoczne z zarządzania robione na rządowej uczelni im. Kard. Wyszyńskiego. Nawet prawo zmienili, aby już po maturze móc obejmować kierownicze stanowiska. Na dodatek chcą stworzyć państwo Religijne, jak Arabia Saudyjska, tylko z inna religią. Mamy kodeks karny z karą więzienia za obrazę
@szybki_lolo: ok, to moze z innej strony to zaatakujmy. Skoro mnie to nie bawi, to jakie uwazasz uczucia/emocje mna kieruja, zabciu? :D Ja wiem, ze to moze byc dziwne dla Ciebie, ale jesli osiagniesz cos w zyciu i jestes z siebie zadowolony, to opinia anonow naprawde Cie nie rusza - co najwyzej bawi :)

Powaznie, jestem mega ciekawy Twojej opini, myszko <3
@taukuZielonka: nie jestem lewakiem, a ty jesteś typowym żałosnym konfederatą, na dodatek mieszkającym zza granicą, wielki p0laku.

wyborcy konfy są świadomi politycznie


Wyborcy konfy to są ograniczeni intelektualnie.

Co do samego #lextvn to mam #!$%@? xD mnie z Polski wygonił Tusk z TVN. Ktoś już na mikro napisał, że TVP jest dla skrajnych idiotow, a TVN po prostu dla idiotow. Więc nie żal mi.


To tylko potwierdza, że masz poważne ubytki
@taukuZielonka: Po prostu czujesz się zaszczuty w tej rozmowie i zaczynasz żenująco odgryzać, proste jak drut ¯_(ツ)_/¯ Podkreślanie ze coś osiągnąłeś to na to świetny dowód, bo nikt, kto czuje się pewnie w rozmowie nie ma potrzeby podkreślania takich rzeczy.

Normalnego człowieka obelgi nie bawią, normalny człowiek je ignoruje a nie odpisuje od czterech godzin na każde pierdniecie w swoją stronę z prędkością karabinu maszynowego.

Swoją droga dobre kombo - opinia
@taukuZielonka: No tak, magia zasłaniania się procentami, nie podając oczywiście wartości bazowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na PiS zagłosowało 26,8% osób z wyższym, na Konfe 43,6%, zgadnij, która z tych partii miała 2,2 mln głosów osób wykształconych a która 0,5 mln.
Więcej ci powiem, na wiejski PSL zagłosowało 0,6 mln osób z wyższym wykształceniem.
Typie, na całą Konfederacje zagłosowało mniej osób, niż wykształconych zagłosowało na PiS. Tych
Jak masz prawie 40 lat, głosujesz na Konfederacje i dalej siedzisz na wykopie, to radzę sie zastanowić nad swoim życiem, bo chyba popelniłeś jakieś błędy. Mógłbyś być ojcem 3/4 elektoratu Konfy tak btw
@szybki_lolo: Ojej - raz mi sie rzeczywiscie zdarzylo pochwalic na wykopie pensja i to byl cringe jak patrze na to teraz z perspektywy. Natomiast tu podkresilem ze cos osiagnalem, zeby wytlumaczyc Ci czemu sie waszami opiniami na moj temat nie przejmuje. Ja sie nie czuje zaszczuty, bo poziom waszej argumentaci to tylko wyzwiska. Znudzi mi sie odpisywanie Wam to po prostu przestane i zajme sie czyms innym - poki co mnie
@taukuZielonka: Ale przejmowanie się opiniami nie ma żadnego związku z zarobkami tylko z dojrzałością, panie milioner xD zarobkami to sobie możesz co najwyżej racjonalizować ze ktoś nie ma racji, bo przecież „jestem kimś” xD to naprawdę znamienne ze ty tego nie kumasz.

A, ze mam czas i ochotę to odpisuje


Wiadomka, to w końcu standardowe zajęcie Człowieka Sukcesu - spędzanie całego przedpołudnia na odpisywanie anonom na wykopie xD w przerwie na
@szybki_lolo: Ale ja napisalem, ze chwalenie sie pensja to cringe do czego sie przyznalem. Natomiast nie wiem jak mozna sie przejmowac zdaniem anonow - moze jestesmy z innej gliny po prostu.

Polecam obnizyc poprzeczke sukcesu ;)

Lewica lubi mowic ludziom jak maja zyc, ale ja nie potrzebuje porad - lubie obsmiewac wykopki, moze to i glupie ale nikt nie jest idealny.

I skoro wysiadasz, to serdecznie dziekuje. Moze nie byles zbyt
@taukuZielonka: sam Korwin mówił, że program partii jest po to aby przyciągać idiotów, a nie po to aby go spełniać i realizować. Sam Korwin mówił, że demokracja to ustrój dla idiotów, więc tak też traktuje swoich wyborców. Sam Korwin mówił, że większość ich wyborców to idioci. Dobrze, że jesteś tego świadomy xD
Na podobnej zasadzie jak zakaz gwałtów to włażenie do sypialni. Jak jesteś przeciwnikiem zakazu gwałtów? Wchodzisz ludziom do sypialni!


@m4cias: ja wiem ze janusz mowil ze zawsze sie troche gwałci i mozesz mieć wypaczone wyobrażenie na ten temat, no ale jednak stawianie znaku rownosci miedzy celowym wyrzadzaniem komuś krzywdy i przestępstwem, a tragedią rodzicow i poniekąd dziecka, to już fikołek logiczny do którego ja nie jestem w stanie się ustosunkować. Tak
@KoronaWuhan: Tak jak obiecalem odpisuje. Zdziwie Cie bo bije sie w piers. Rzeczywiscie Korwin to rzucil xD Warto podkreslic, ze on to rzucil w kontekscie mieszkan i zdobyciu wladzy tak jak robi to reszta partii. Musze objerzec calosc(postaram sie dzis) - i wtedy odpisze cos wiecej. Ale Ciebie serdecznie przepraszam, podales link, Korwin to rzeczywiscie powiedzial, wiec to ja dalem ciala! Przepraszam raz jeszcze!
@taukuZielonka: Podpisuje sie pod postem i dodam od siebie ze to co sie dzieje na wykopie to standard. Za sprawa lewackich aktywistow i przegrywow porganizowanych na roznego rodzaju grupach i discordach wykop wyglada tak a nie inaczej. Na kogos trzeba zwalic wine za swoje #!$%@? zycie, a ze "moda" jest na bycie postepowym (kto wie czy nie dobrze finansowana) to obrywa sie prawicy. Duzo dzieci i ameb nie majacych wlasnych pogladow