Wpis z mikrobloga

Wchodze na mikro po 12h i całe mikro zasrane jaka to konfa nie jest zła, jaką to nie jest przystawką pisu etc. XD Ja wiem, że (kimkolwiek jesteście) was boli to że wyborcy konfy są świadomi politycznie, ale czy wy serio jesteście tak głupi, że myślicie, że kogoś przekonacie ich do zmiany sympatii politycznych? XD Ja mam prawie 40 lat, przed każdymi wyborami czytam program partii na którą głosuję, oglądam debaty, wywiady etc. i w żaden sposób się na konfie nie zawiodłem. Ile wy macie lat, że myślicie, że takie akcje cos zmienia xD Bądźcie chociaż ciut subtelniejsi, bo na kilometr widać, że to ustawka.

Co do samego #lextvn to mam #!$%@? xD mnie z Polski wygonił Tusk z TVN. Ktoś już na mikro napisał, że TVP jest dla skrajnych idiotow, a TVN po prostu dla idiotow. Więc nie żal mi. A Wy którzy od lat głosujecie na te same mordy, albo na złodziejów z lewicy zasługujecie na to piekiełko które sobie stworzyliście xD

Ja odpalam dziś popcorn i oglądam odcinek 1010104 wojny polsko-polskiej :)

#konfederacja #neuropa #bekazlewactwa #tvn #polityka
  • 179
  • Odpowiedz
To są właśnie poglądy Konfederatów. Sypiaj z kim chcesz bo to prywatna sprawa (a właśnie lewica wciąga ją do debaty publicznej a nie Konfederacja). Z wiarą tak samo - prywatna sprawa.


@m4cias: aha ale jak już z sypiania pojawi się ciąża, w dodatku zagrożona albo płód z nieuleczalną chorobą, to dopiero wtedy pan janusz wjeżdża na białym koniu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@taukuZielonka: nie mi cie przekonywać. Widziałem komune, doswiadczylem cenzury, kiedy listy od ojca dostawalem pocięte lub wcale. Pamiatam 89 rok i nadzieję, ze otwarcie państwa na zachód zmieni media. TVP przez 6 lat nie odkrylo zadej afery w panstwie, tvn przez 20 lat uderzylo w kazda partię, kazdy w sejmie poczuł, ze media patrzą mu sie na ręce. Teraz to zaniknie. PRokuratura ma w dupie donosy, jesli dotycza władzy. Raporty NIK
  • Odpowiedz
@willyfog: troche tak, bo jestem juz w tym wieku, że ciąża ktora mogłaby sie pojawic w naszym związku, może nieść konsekwencje dla dziecka, czy partnerki. Faktycznie wtedy kaczyński z januszem sa w mojej glowie, bo oni już wiedzą jaknpowinnismy zachować się wobec takiego dramatu. #!$%@? od tego ze media kaczynskiego non stop straszą lpg i serio już się rzygać tym chce
  • Odpowiedz
@willyfog: liderzy konfy chcą wchodzić ludziom do łóżka; Braun chce penaliacji stosunków homoseksualnych jako takich, a także penalizacji wszelkiego aktywizmu; ruch narodowy(którego Bosak jest wiceprezesem) ma w swoim programie zakaz wykonywania zawodu nauczyciela, trenera itp przez osoby homoseksualne.
  • Odpowiedz
Nie ma się czym chwalić.


@doveo: no wybacz, że nie wpisuje się w twój obraz prawdziwego polaka-katolika czczącego papaja, noszacego sandały ze skarami i pląsajacego do hitow disco polo. Nie każdy może być tak idealny jak ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rachuneksumienia: smieci masz w domu. Wszystkie hasla które wymieniles są także proponowane w programie partii Duma, w Rosji. Potem wejdzie reszta punktów - cenzura internetu, jeden sluszny przykaz, kary dla niepokornych. Kaczynski wychowal sie, za komuny, byl w gronie tych, ktorzy grzecznie współpracowali, ludzi z ulicy nie brali do filmow, ani nie dostawali domów od rządu ( ͡° ͜ʖ ͡°). zgadniej, dlaczego s.p. Lech Kaczynski usunął brata
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@taukuZielonka: czytasz ten program Konfederacji o którym Korwin powiedział, że służy do zdobycia głosów wyborców, a nie do realizacji? To dobra świadomość polityczna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cogres: nie ma sie co śmiać, w 1935 roku, socjaldemokraci w Niemczech mieli poparcie na poziomie trzydzistu kilku procent, szefu sie nagle #!$%@?, zamknął i zlikwidował opozycję, media juz mieli w rękach od roku, i oglosił sie oberfurehrem III rzeszy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@taukuZielonka: Z tego co widzę twoją świadomość polega na wyuczeniu się na pamięć każdego fikołka którym tłumacza swoją antypolska politykę. Ale historia ich osądzi, tak jak inna słynna konserwatywna konfederację. Konserwatyści z konfederacji sprzedają Polskę Rosji od 1792
  • Odpowiedz
@jaczyliktoo:

aha ale jak już z sypiania pojawi się ciąża, w dodatku zagrożona albo płód z nieuleczalną chorobą, to dopiero wtedy pan janusz wjeżdża na białym koniu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po prostu uważają, że każde życie zasługuje na ochronę. Nie można jednoznacznie zdecydować gdzie powinna być granica do kiedy można "zabić" więc uznają, że najbezpieczniej gdy nie będzie takiej możliwościod od poczęcia (poza wyjątkami, jak zagrożenie
  • Odpowiedz