Wpis z mikrobloga

Wchodze na mikro po 12h i całe mikro zasrane jaka to konfa nie jest zła, jaką to nie jest przystawką pisu etc. XD Ja wiem, że (kimkolwiek jesteście) was boli to że wyborcy konfy są świadomi politycznie, ale czy wy serio jesteście tak głupi, że myślicie, że kogoś przekonacie ich do zmiany sympatii politycznych? XD Ja mam prawie 40 lat, przed każdymi wyborami czytam program partii na którą głosuję, oglądam debaty, wywiady etc. i w żaden sposób się na konfie nie zawiodłem. Ile wy macie lat, że myślicie, że takie akcje cos zmienia xD Bądźcie chociaż ciut subtelniejsi, bo na kilometr widać, że to ustawka.

Co do samego #lextvn to mam #!$%@? xD mnie z Polski wygonił Tusk z TVN. Ktoś już na mikro napisał, że TVP jest dla skrajnych idiotow, a TVN po prostu dla idiotow. Więc nie żal mi. A Wy którzy od lat głosujecie na te same mordy, albo na złodziejów z lewicy zasługujecie na to piekiełko które sobie stworzyliście xD

Ja odpalam dziś popcorn i oglądam odcinek 1010104 wojny polsko-polskiej :)

#konfederacja #neuropa #bekazlewactwa #tvn #polityka
  • 179
@Fako: konfa to formacja która nie ma żadnego elementu, poglądu wokół którego można stworzyć jakiś ruch polityczny.
Bosak i winnicki to narodowi socjaliści. Korwin, Mentzen optują za bardzo szeroką wolnością gospodarczą co wyklucza się z poprzednim.
W zasadzie każdy ma tam inne poglądy które się wzajemnie wykluczają.

Antynaukowe bzdury jakie wygłaszają to już w ogóle pomijam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 12
@monter_wolter zobacz sobie zainteresowanie wywiadami/debatami z konfa na myPolitics na przykład, albo u Jaruzelskiej. Ciekawe czemu lewicowi goście zbierają ułamek tej oglądalności xD

@dlugi-gr Nie :) Będę jeszcze wspierać Konfe finansowo <3

@cyjannn Ja i moja ex pracowaliśmy za 2.5k na rękę mimo bycia specjalistami, a TVN mówił, że jest cudownie xD Pomijam wszelkie afery, pogardę dla ludzi etc. Innymi słowy, podobnie jak jest teraz tylko przekaz przystosowany do ludzi którym udało