Wpis z mikrobloga

#pytanie #informatyka #smartfon #cotojest #pytaniedoeksperta
Mam pytanie: chodzi mi o smartfon, model POCO X3 Pro Nfcośtam, lewa strona u góry ekranu, nad godziną - co oznacza ten symbol czy ikonka ni to dzwonka, ni to pędzla...? Pojawia się, potem znika (chyba) po wyłączeniu alarmu-budzika. Czy to może związane jest z jakimś ustawieniem alarmu? Dodam, że zanim tutaj napisałem, odrobiłem lekcję samodzielnie, jednak poszukiwania odpowiedzi w Google zakończyły się całkowitą porażką.
źródło: comment_1628583940ygIYyXg0L3VXCB60TrvdWJ.jpg
  • 5
@supra107: Raczej to nie będzie to, ponieważ znajomy ma podobny telefon (ciut starszy model) i taka ikonka nigdy mu się nie pojawiła, a z budzika (alarmu) też często korzysta...
Najbardziej mnie zaskakuje fakt, że w Google niczego na ten temat nie ma, wyszukiwanie obrazem też nic nie daje. A mówią, że jak czegoś nie ma w Google, to nie istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jednak ten nieszczęsny
@milo77:
@supra107

napisz do supportu poco


W końcu miałem tak właśnie zrobić, jednak okazało się to zbędne, ponieważ jakiś znajomy znajomego mi wyjaśnił: to ikonka Motywów, informująca o pojawieniu się w telefonie tego typu aktualizacji. Ot i cała tajemnica! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziękuję Wam za chęć pomocy i zainteresowanie.

PS. Skoro to symbol Motywów, to zdecydowanie bardziej pędzel niż dzwon (dzwonek) ( ͡° ͜