Wpis z mikrobloga

@Maaciex: jak często przyjmujesz gości? Ja bym przede wszystkim skupiła się na mojej wygodzie w codziennym korzystaniu z kanapy i telewizora.
Układ salonu ciekawy, fajnie można wydzielić strefy, np. telewizyjną i stołową.
@Maaciex: to, co narysowałeś jest w sumie logiczne i funkcjonalne - nic nie stoi w przejściu i można swobodnie wyjść na balkon. Jeśli przyjmujesz gości, to zwróć uwagę na to, czy rozmawiając siedzicie obok siebie na jednej kanapie? W większości przypadków goście rozsiadają się po różnych kątach na fotelach/krzesłach i starają się być jak najbardziej naprzeciwko drugiej osoby.
@Maaciex: ja bym dał tv na przeciwległej ścianie, a kanapę wykręcił plecami do ściany gdzie teraz jest tv. za kanapą dał bym jakieś wysokie rośliny i lub lampę na pałąku. Salon będzie wydawał się większy i bardziej otwarty.
@noszfuck: Średnio 2/3 razy w miesiącu. Na części stołowej mi super nie zależy, planuję stolik do kawy zamówić z funkcją rozkładania do normalnej wielkości stołu.


Co do stołu, to nie wiem jakie masz potrzeby, ale mogę tu zareklamować stół Roleslaw z BRW. A tv w Twoim planie chyba jest optymalnie, choć oglądanie siedząc bokiem na kanapie będzie pewnie niewygodne.