Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Powiem tak. Jak na początku szanowałem typa i oglądałem wszystkie odcinki z jego podróży tak teraz nie da się tego oglądać. Nie dość, że oierdoly 70% czasu do kamery skierowanej na swoją twarz jakieś pseudo inteligentne frazesy to jeszcze stał się gburem. Ktoś tam w komentarzach zwrócił mu uwagę smieszkujac, ze nogi jak u bociana to chłop się tak zesrau, że aż tutaj czuję xD

Ta, komentarz z płetwami jest mój. Dam mu drugą szansę na popuszczenie po nogawkach xD

#vlogcasha #youtube #polskiyoutube #podroze
Pobierz
źródło: comment_1628524142kCWq19z2wwHzfKWFVZIMoS.jpg
  • 24
@Antlioon: @Morus123: @OcelotEater: @jakub1212: jak oglądam Casha to mnie aż skreca jak mozna byc takim nieogarem.
Czlowiek ma niepowtarzalna szanse zeby zobaczyc jedne z najpiekniejszych parkow narodowych na swiecie a on spi do 10, potem na szybko sie zbiera, przy okazji gubiac rzeczy, po drodze stwierdza ze #!$%@? - juz nie zdazy - to zmiana planow bo trzeba zrobic zakupu ktore mu zajmuja 3 godziny, wiec znowu jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nalej_mi_zupy: jeszcze mowi ze od zawsze chce zwiedzic yellowstone i zamiast zweryfikowac to co uslyszal ze noclegi trzeba robic pol roku wczesniej to jedzie tam na pale iedwo co znajduje po dlugim poszukiwaniu miejsce w cholere daleko od parku xD
@Antlioon: zbudował sobie armię fanbojów :) spróbuj napisać jakąkolwiek nawet konstryktywną krytykę to zaraz się zlecą ludzie i każą #!$%@?ć. Sam oglądam z różową bo jak nie ma na co patrzeć to wybieramy do śniadania coś "podróżniczego" ale gburowatość, wywyższanie się i bycie przemądrzałym jest na każdym kroku. A już najbardziej wkurza mnie gadanie w każdym odcinku jak to ciężko pracuje ( ͡° ͜ʖ ͡°). Strach pomyśleć,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Saves: Ja cię proszę dupowłazie xD U gościa dostajesz bana za coś co mu się nie podoba, zero dyskusji i argumentów xD
Ale jak się na motorku #!$%@?ł to mało nie poruszył nieba i ziemi. Płacz na wykopie to meh. Wiesz o tym, prawda? XD
@Antlioon: Tak, ale nadal nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Przecież jego vlogi zawsze wyglądały tak samo, teraz nagle zaczęło Ci to przeszkadzać? Tak po prostu pytam, na luzaczku XD
@Antlioon: Przecież ten typ płacze o byle gowno xd jakby wyluzował to by o wiele lepiej się go oglądało. Spoko typek a płacze o byle krytykę. Wiem ze to będzie czytał bo śledzi wykop: wyluzuj gościu!