Wpis z mikrobloga

Portale randkowe przyprawiają mnie o depresję.

Przyjąłem sobie pewne kryteria poszukiwania ew. wybranki mego serca.

Gdy widzę kaczy dziób na zdjęciu, wypiętą dupę na czworaka, zdjęcie w lustrze, opaleniznę z solarium, zdjęcie z kamery internetowej - gównianej jakości - przewijam dalej.

Przewijam również, gdy dziewczę jest tzw. "s--s b---ą". Zdaję sobie po prostu sprawę, że nie moja liga i na mnie nie poleci.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wchodzę w interakcje również z dziewczętami, które mają tylko jedną fotę, z racji tego, że nie musi być prawdziwa, albo jest jedyną, na której dobrze wyszła.

Taki mój tok postępowania na Badoo.

#badoo #portalerandkowe #rozkminyzdupy
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BreakingTheLaw: Nie oceniłem Ciebie. Powiedzmy, że bardzo uprościłem owy schemat. Jeśli jest więcej zdjęć i po dziewczęciu widać, że cośtam oleju w głowie ma, to piszę. Inaczej szkoda mojego czasu, wybór jest wielki.
  • Odpowiedz
@Virek2: Slyszalem, ze cos tam zaplacic trzeba. Ale efekty sa. Kumpel spotyka sie z panna poznana na sympatii. Trafil naprawde wysoko. Generalnie, to zastanawiam sie czego ona tam szukala bo zarowno elokwencja jak i uroda na bardzo wysokim poziomie. Generalnie wyloz ten hajs , na pewno sie oplaci.
  • Odpowiedz
Jeśli jest więcej zdjęć i po dziewczęciu widać, że cośtam oleju w głowie ma, to piszę. Inaczej szkoda mojego czasu, wybór jest wielki.


@Virek2: No ale odpuszczasz kobietę która Ci się fizycznie podoba, nie mając pojęcia jaka jest. Sądzę że bardzo wiele tracisz (kompletnie nie mam tu na myśli siebie). Mało tego. Sądzę że w realnym życiu postępujesz podobnie (też troszkę pojadę stereotypem). I potem lament że "taka fajna laska
  • Odpowiedz
Generalnie, to zastanawiam sie czego ona tam szukala bo zarowno elokwencja jak i uroda na bardzo wysokim poziomie.


@ciam-ciaramciam: Właśnie z tego powodu tam była. Na żywca większość facetów się jej bało (strzelam ale pewnie mam rację). Podejrzewam że typ faceta który jest dla niej bliski ideału, jest zbyt nieśmiały żeby się odważyć podejść na żywo.
  • Odpowiedz
@BreakingTheLaw: Tak samo to rozkminialem, do tego praca, wlasna kancelaria i wyglad aniola. Kumpel, raczej nie ma problemu z poznawaniem kobiet otwarcie powiedzial, ze nigdy w zyciu by do niej nie zagadal. Ogolnie, byl przerazony na pierwszej randce i chcial uciekac, jak to sam powiedzial "ona osiem szkol, a ja jednej nie skonczylem" ale spotykaja sie do dzisiaj ;)
  • Odpowiedz
Nawet byłem z jedną, ale mam ten problem, że przyciągam same życiowe niemoty z problemami psychicznymi. ()


@Virek2: Pamiętaj że dobry wygląd nie skreśla tego że można dziewuchą na różne tematy rozmawiać. Gdybyś widział jakich facetów mają moje koleżanki to byś nie wierzył że one z nimi są :P Nie chcę się mądrzyć ale moja rada z drugiej strony: nie rozwlekaj rozmów przez net. Zrób absolutne
  • Odpowiedz
@BreakingTheLaw: Ależ nie musisz mi tego tłumaczyć. Zdaję sobie sprawę, nie jestem jakimś stulejarzem. :P

Po prostu ubzdurałem sobie jakieś ideały i staram się do nich dążyć. A na Badoo jest tyle dziewcząt... Wolę być ostrożny.

Już jest jedna, co mi spokoju nie daje i męczy od 3 miesięcy. Pomimo, że wysłałem jej dość wyraźne sygnały, że nic nie chcę.
  • Odpowiedz
Już jest jedna, co mi spokoju nie daje i męczy od 3 miesięcy. Pomimo, że wysłałem jej dość wyraźne sygnały, że nic nie chcę.


@Virek2: Spróbuj, co Ci szkodzi :D Pamiętaj że lepiej żałować że się spróbowało niż... sam wiesz ;)
  • Odpowiedz
@BreakingTheLaw: Spotkałem się z nią, jest nawet dość inteligentna... Ale niestabilna psychicznie. Więc chyba podziękuję.

Trochę się w ogóle przestraszyłem, bo się nie spodziewałem takiej atencji z jej strony, nigdy nie byłem w takim położeniu.

Nawet na mirko się pytałem co robić. :P
  • Odpowiedz