Wpis z mikrobloga

Portale randkowe przyprawiają mnie o depresję.

Przyjąłem sobie pewne kryteria poszukiwania ew. wybranki mego serca.

Gdy widzę kaczy dziób na zdjęciu, wypiętą dupę na czworaka, zdjęcie w lustrze, opaleniznę z solarium, zdjęcie z kamery internetowej - gównianej jakości - przewijam dalej.

Przewijam również, gdy dziewczę jest tzw. "seks bombą". Zdaję sobie po prostu sprawę, że nie moja liga i na mnie nie poleci.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wchodzę w interakcje również z dziewczętami, które mają tylko jedną fotę, z racji tego, że nie musi być prawdziwa, albo jest jedyną, na której dobrze wyszła.

Taki mój tok postępowania na Badoo.

#badoo #portalerandkowe #rozkminyzdupy
  • 39
@Virek2: Dzisiaj modne są sesyjki foto z odsłoniętym półcyckiem i półdupkiem + fikuśnymi włoskami. Tudzież sesja w zbożu :P Dlatego ja w ramach protestu mam zdjęcia z ręki w #!$%@? lustrze :P
@MasterSoundBlaster: Niestety ale bardzo wyeksponowane cechy żeńskie na ogół idą w parze z brakiem mózgu.

Mówię rzecz jasna o tych dziewojach, co to mają zdjęcia jak z reklamy. Takie, co mają zdjęcia zwyczajne z wypadu ze znajomymi na plażę, to normalnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Irytują mnie kretynki, których na Badoo jest od cholery. Z całym szacunkiem do Twojej osoby, ale tego typu foty na ogół idą z tym w parze. :D


@Virek2: I widzisz - kierujesz się stereotypami i możesz przez to tracić ;) Ale co ja tam wiem, nie znam wszystkich dziewuch - ledwo znam siebie ;)
@Virek2: Bylo ama typa co poznal panne na portalu randkowym. Ogolnie przez 1.5 roku poznawal panny na portalach i z tego co pamietam sympatia byla przez niego najwyzej oceniana. Sam zagladam czasem na badoo ale tam jest straszny crap :/ po tej Twojej selekcji cos w ogole zostaje??