Wpis z mikrobloga

@piaskun87: zapisze sobie... może kiedyś pokaże tym idiotom, którzy to robią... przy pełnym ruchu, w godzinach szczytu najlepiej (ʘʘ)

To moi mistrzowie... xd
  • Odpowiedz
@piaskun87 Ja słyszałem że tirowcy tłumaczą to tym że przez określony czas pracy mają wieczny wyścig z czasem i może się zdarzyć że tych kilku minut zabraknie im żeby dojechać do określonego miejsca, bo skończy im się czas na tachografie i na koniec dnia nie dojadą na czas do planowanego miejsca albo będą zmuszeni spać w dziwnym miejscu ¯_(ツ)_/¯

Nie wiem na ile tak faktycznie jest a na ile są to
  • Odpowiedz
@Trzesidzida Ciekawe co w momencie jak maja przejechac jakas trase, a tutaj zonk -> jakies zdarzenie na drodze. Pewnie nic sie nie dzieje jak maja jakies spoznienie. Byleby nie byla to np godzina ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Mietla05: To nie ich sprawa, to spedytor ma ogarnąć by wszystko było z zachowaniem przepisów. Np. w Niemczech potrafią to ogarnąć, tylko husaria i pozostałe bydło ze wschodu to przerasta.
  • Odpowiedz
@piaskun87: #!$%@? debil w ciężarówce wczoraj sprzątnąłby mnie naczepą na obwodnicy Gdańska, bo wyprzedzał samochody, które zwolniły żeby zjechać na węźle, a potem postanowił sobie wrócić na "swój" pas. #!$%@? idiota. (°° Zyskał 0,00001 sekundy, które i tak stracił stojąc w korku na Gdańsk Południe.
  • Odpowiedz
  • 14
@piaskun87
Najelspi są co jeszcze na cb płaczą "co to tam tak prawy pas wolno idzie kto tam tak karawani"
I wtedy Ty dorzucasz oliwy do ognia "ja tam mam godzinowke", albo "dniówki" :D
  • Odpowiedz
@Defender no to chyba oczywiste że wyprzeda się pojazdy na prawym pasie co zwalniają do zjazdu. A ty ile straciłeś 2 sekundy, że tak cię dupa boli? Po co chciałeś wyprzedzać, przecież mogłeś za nim jechać skoro potem i tak w korku musiałeś stać.
Ale dzban hipokryta
  • Odpowiedz
  • 3
@Trzesidzida
Gowno prawda, nieliczni jeżdżą na zawał, bo im się czas kończy.
#!$%@?ą bo mają płacone z km i na maksa "swój czas pracy" chcą wyjeździć.
Co innego jak masz zapłacone tzw. "dniówki".
Czyli wyjeżdżasz swój czas pracy, ale jak godzinę mniej wy jeździsz niż musisz, bo np masz fajne miejsce parkingowe.
  • Odpowiedz