Wpis z mikrobloga

Normiki którym starzy kupowali modne ubrania, dawali codziennie kasę na jakieś pierdoły, udostępnili telewizor z popularnymi bajkami, zabierali i wysyłali na wycieczki i kolonie, ufundowali prawo jazdy na 18 urodziny, zapewnili możliwość mieszkania w mieście wojewódzkim i studiowania 5 lat w trybie dziennym wyśmiewają to że ktoś wygarnął rodzicom biedne dzieciństwo xDDDDDD

Lepiej bym tego nie wymyślił xD Dziękuję pan normik
#rozwojosobistyznormikami #przegryw
  • 105
@Zgrywajac_twardziela: Większość tego co opisałeś to jest kropka w kropkę moje życie, przypomniałeś mi też jak ja się zawsze stresowałam przed tą pierwszą lekcją polskiego po wakacjach, u nas w szkole też wybrańcy musieli to czytać przed całą klasą. A co do wstydu że rodzice wydają na mnie pieniądze to jak byłam mała i mi jeszcze noga rosła to miałam tak wielkie poczucie winy że generuję kolejne koszty że chodziłam w
@Monke:

Większość tego co opisałeś to jest kropka w kropkę moje życie, przypomniałeś mi też jak ja się zawsze stresowałam przed tą pierwszą lekcją polskiego po wakacjach, u nas w szkole też wybrańcy musieli to czytać przed całą klasą. A co do wstydu że rodzice wydają na mnie pieniądze to jak byłam mała i mi jeszcze noga rosła to miałam tak wielkie poczucie winy że generuję kolejne koszty że chodziłam w
@Zgrywajac_twardziela:

Ja też wciąż trzymam masę starych ciuchów, no bo mi szkoda wyrzucić, mimo że wiem że ich nigdy nie założę, no ale kiedyś sporo na nie wydałem więc trzymam, absurd ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wyrzuć wreszcie tą zieloną, dziurawą koszulkę Bezimienni czy coś w tym stylu, bo i tak już nigdy jej nie założysz, a ja jej za Ciebie nie wyrzucę, bo serce mi pęknie jak