Wpis z mikrobloga

Normiki którym starzy kupowali modne ubrania, dawali codziennie kasę na jakieś pierdoły, udostępnili telewizor z popularnymi bajkami, zabierali i wysyłali na wycieczki i kolonie, ufundowali prawo jazdy na 18 urodziny, zapewnili możliwość mieszkania w mieście wojewódzkim i studiowania 5 lat w trybie dziennym wyśmiewają to że ktoś wygarnął rodzicom biedne dzieciństwo xDDDDDD

Lepiej bym tego nie wymyślił xD Dziękuję pan normik
#rozwojosobistyznormikami #przegryw
  • 105
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: śmiej się Pan z tego, kto nie żył w syfie transformacji ustrojowej i lat niedługo potem, bez żadnych 500+ i z domowym przedszkolem w miejsce rodziny ten nie zna życia i tym lepiej dla niego. JA swoim rozmnażaczom mogę tylko wygarnąć to, że w ogóle się rozmnażali. Sami byli dziećmi i potrafili jedynie racjonalizować zużycie papieru toaletowego i wody w kiblu. Bieda finansowa za małolata jeszcze ujdzie, gorzej gdy połączona
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@LajfIsBjutiful: Ze mnie się właśnie tak w szkole śmiali, bo nie miałem markowych ciuchów. Ale nie jestem debilem by będąc dorosłym człowiekiem wypominać coś takiego swojej matce, bo wiem ile dla niej znaczą jej dzieci, a poza tym to jest serio zrzucanie swoich porażek na rodziców.
  • Odpowiedz
poza tym to jest serio zrzucanie swoich porażek na rodziców.


@TenTypZez: No faktycznie urodzić się w biednej rodzinie to jest porażka tych dzieci, przecież mogły sobie wybrać bogatych rodziców xD
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: bo takie wypominanie jest żałosne. Z dupy jest wtedy, gdy masz w domu patologię. Awantury, alkohol itp. Bieda jest zła gdy jest skrajna, kiedy nie masz co żreć, a nie kiedy nie stać cie na jedzenie na mieście co drugi dzień albo na markowe ciuchy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Koloses: No ale ty myśl xD A ty zawsze masz na wszystko pieniądze i jeszcze znasz trendy u dzieciaków, że byś się umiał wpasować? No i co ci dzisiaj daje robienie wyrzutów rodzicom, poza sprawianiem im przykrości? Poprawia ci to cos?

Patrzyłeś w te bogate dzieciaki w obrazek, jakby to ich czyniło lepszymi ludzmi. Dorosłes a nie zmadrzales
  • Odpowiedz
@TenTypZez: przecież oryginalny OP nie robił matce wyrzutów za darmo, tylko #!$%@?ł się, że ona stwierdziła, że wszystko z bratem mieli i nic im nie brakowało a teraz nie chcą dzieci robić xD

Ja akurat sobie poradziłem bez problemu, bo mnie taka bieda nie dotknęła, ale jest coś takiego co się nazywa empatia i pozwala wczuć się w rolę kogoś, kto jest skrzywiony na długie lata przez bycie wiecznie wykluczonym dzieciakiem,
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Koloses: Nah, widziałem tamten post. Matka zarzucała opowi że nie chce mieć dzieci, a ten się zesrał i powiedział matce, że to przez to że im tak źle w dzieciństwie było, bo matka za mało zarabiała.
Brak markowych spodni to nie jest bieda xD a zrzucanie winy na ubrania za niepowodzenia w życiu jest wyłącznie odwracaniem uwagi od prawdziwego problemu - #!$%@? charakteru, nad którym w ogóle nie pracuje, bo ma
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: wy jesteście serio już permanentnie #!$%@? bez szans na poprawę. Nie miałem niczego co wymieniłeś, a nie wyobrażam sobie wygarnąć matce ze #!$%@? nie jadłem nutelli albo ze nie dołożyła sobie jeszcze jednej zmiany bo synuś by chciał pojechać na kolonie.

Ha tfu
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Mogę się założyć że większość co się tam zesrała albo ma dzieci albo planuje mieć w najbliższym czasie na zasadzie "jakoś to będzie, oby miłość w domu była to wystarczy" xD Każdy rodzic może zostać osądzony przez swoje własne dorosłe dziecko albo jego terapeutę, rodzicielstwo to nie jest coś co nie ma prawa podlegać osądom. A jak ktoś jest w tym mierny i podświadomie to czuje to reaguje agresją na
  • Odpowiedz