Wpis z mikrobloga

@mamajasia12: O na mnie nie zwalaj, ja nikomu się nieszczepić nie kazałem. Mało tego, do szczepień zachęcam. No ale jak oni twierdzą "mi wirus nie grozi, a innych zdrowie mam w dupie" to proszę bardzo, ale wtedy reszta będzie się separować od was. A chodzenie do aquaparku to też nie jest prawo człowieka.

Jak sie nie podoba to #!$%@? do innego kraju a daj normalnym zyc.


Ditto ( ͡° ͜
@mamajasia12: Idiotą jest osoba, której się wydaje, że krytyka czegokolwiek poprzez przyrównywanie jakichś działań do Hitlera stanowi jakiś wysiłek intelektualny. Szczególnie w przypadku zestawiania dzielenia ludzi ze względów sanitarnych, a szowninizmu etnicznego. Jeżeli chcesz iść tym tokiem myślenia, to od razu dostaniesz po łbie równorzędnie bystrą odpowiedzią:

Ideologia III Rzeszy wielokroć sięgała do antynaukowych teorii (czyt. wbrew popularnemu nurtowi nauki) i stanowiła opozycję do elit intelektualnych ówczesnego świata - tak jak
@Rabusek: już wiem, chodzi o pieniądze z biletów, broń boże o bezpieczeństwo
kontrciekawostka dla zawistnych faszystów z małym rozumem jak @Metylo: Limit wejść dla osób - tu chyba miało być - NIEzaszczepionych to 75% maksymalnej dopuszczalnej frekwencji co w przypadku kompleksu Term Maltańskich daje 1356 osoby. Wraz z osobami w pełni zaszczepionymi łącznie obiekt ma możliwość przyjąć 1808 osób. Jak sprzedadzą max biletów, to będziesz sobie też mógł swoim kodem
@mamajasia12: nie jestem za segregacją, ale jestem za wolnością jeśli malta to prywatny przedsiębiorca to powinien móc wpuszczać do swojego obiektu kogo chce, jeśli obawia się o zdrowie swoich klientów to dlaczego nie mógłby nie wpuszczać osób niezaszczepionych którzy stanowią zagrożenie dla jakiejś grupy klientów. Jeżeli malta jest przedsiebiorstewm państwowym to każdy powinien móc wejść (zaszczepiony i nie zaszczepiony), ponieważ obiekt jest utrzymywany z podatków wszystkich obywateli.
@Metylo: Mało, przed erą covid-19 co niedziele we wakacje bywało więcej ludzi. Teraz Janusze i Grażyny jadą do Santiago, dzięki Bogu. W tygodniu to ogóle jest luz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jakos_to_bedzie_albo_i_nie - tam są trzy kolejki - 1. zaszczepienii, 2. bilety internetowe, matki z dziećmi (do trzech lat, chyba), w ciąży, 3. niezaszczepieni
A kto dokonuje tej segregacji?


@TenTypZez: jakiś debil z zarządu obiektu

Kto podjął decyzję o tym, aby się nie szczepić? Ktoś zmuszał tych ludzi do tego, aby być antyszczepami?


Każdy przeciwny segregacji to antyszczep?

No ale jak oni twierdzą "mi wirus nie grozi, a innych zdrowie mam w dupie" to proszę bardzo, ale wtedy reszta będzie się separować od was.


I dlatego zrobimy osobną kolejkę, ale już na basenie wszyscy będą
Każdy przeciwny segregacji to antyszczep?


@nowy_ja: Każdy, który mówi o segregacji w tym kontekście, to raczej po prostu nie za mądry jest, albo celowo manipuluje. Nie ma segregacji, gdy to jest wolny wybór ludzi, aby się nie szczepić. Segregacja by była, gdyby odmawiano im wejścia ze względu na poglądy, kolor skóry, czy narodowość, czyli rzeczy, które nie mają wpływu na bezpieczeństwo usługi. Ty uważasz, że to jest niesprawiedliwość w stosunku do
Każdy, który mówi o segregacji w tym kontekście, to raczej po prostu nie za mądry jest, albo celowo manipuluje. Nie ma segregacji, gdy to jest wolny wybór ludzi, aby się nie szczepić. Segregacja by była, gdyby odmawiano im wejścia ze względu na poglądy, kolor skóry, czy narodowość, czyli rzeczy, które nie mają wpływu na bezpieczeństwo usługi.


@TenTypZez: ale dlaczego oni ci zagrażają? Dlaczego chcesz dokonywać segregacji ze względu na wirusa o