Wpis z mikrobloga

Też macie wrażenie że jak kobieta zacznie sypiać z kimś to coś się przestawia w jej głowie i już nigdy nie będzie taka sama?

Nie będzie tak się zawstydzać jak wcześniej
Straci urok niewinność naiwność i w sumie stanie się inna osoba?

Ja widzę że coś jest na rzeczy i to widać że te które już sypiały są mniej dziewczęce i coś się zmieniło w ich spojrzeniu czy podejściu do świata

To samo z facetami
Czuć że idzie odróżnić tych co kogoś mieli od tych co nie byli nigdy z nikim

Ja uważam że takie rzeczy idzie wywnioskować w rozmowie mówię ciała czy np tym jak ktoś mówi np o bliskości z kimś

#przegryw #gownowpis
Pobierz elozapiekanka - Też macie wrażenie że jak kobieta zacznie sypiać z kimś to coś się pr...
źródło: comment_1628409410P6tUGaZrMQlZrWMvdp3csd.jpg
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@elozapiekanka: ale skąd wiesz kto kogoś miał, a kto nie?
Każdego odpytujesz aby potwierdzić swoją hipotezę?

Bo jeżeli tylko wnioskujesz to po mowie ciała i sposobie wypowiadania to istnieje bardzo duża szansa, że oceniasz błędnie.

Po części osób może widać, a po części zupełnie nie, skąd możesz wiedzieć bez potwierdzenia hipotezy? Cześć osób może zachowywać się w ten sposób zupełnie z innego powodu. I tak dalej. Największy błąd poznawczy.
@elozapiekanka: możesz to zauważyć często w pracbazie. P0lka jest mocna w gębie co to nie ona, a jak przyjdzie ją #!$%@?ć szef #januszalfa to widać przerażenie w jej oczach. Kto zmieni i rzuci prędzej pracę? Facet czy kobieta? ( ͡º ͜ʖ͡º)
To wszystko jest sztuczne, bo kiedy potraktujesz ją tak jakbyś potraktował drugiego faceta, to się okazuje, że ona jest tylko "słabą kobietą".
@elozapiekanka: @ch1va5: @Shyvana: Tu nie ma nic tajemniczego czy mistycznego czy "prawiczkowatego", rozmnazanie jest jednym z najwazniejszych elementow wsrod wszystkich organizmow a poniewaz z punktu widzenia jednostki jest bardzo niekozystne gdyz naraza ja na niebezpieczenstwo i marnuje jej zasoby wyksztalcone zostalo wiele metod ewolucyjnego wymuszenia rozmnazania(hormony,instynkt maciezynski,orgazm,pociag seksualny) i podjecie krokow w tym kierunku ze wspolzyciem wlacznie powoduje ze natura zmniejsza ta presje a sa to czynniki tak silne