Wpis z mikrobloga

Że pierwszą reakcją osoby hetero może być lekkie obrzydzenie do aktów homoseksualnych i, że wynika to z tego, że nie jest to dla nich coś z czym są obeznani.


@Reezu: w tej audycji nie było nic o homo, było o obrzydzeniu w kulturze jako takiej, do zgniłego mięsa, do gorzkich rzeczy itd
  • Odpowiedz
@Reezu: w tej audycji nie było nic o homo, było o obrzydzeniu w kulturze jako takiej, do zgniłego mięsa, do gorzkich rzeczy itd


@SonGocha99: A to ja do aktów homoseksualnych czytałem, ale to chyba normalne, że obrzydzenie jest reakcją na np. zgniłe mięso ;p

ja w ogole mam problem z miesem, bo ostatnio 90% #!$%@? jakby bylo juz niedobre i mi sie rzygac chce, a ono jest od
  • Odpowiedz
pisanie takich tekstów do dziewczyny jest na serio obrzydliwe ()


@CudMalina: Raczej pisanie na serio takich tekstów do dziewczyny jest obrzydliwe. W żartach jest spoko, bo obie strony mogą się pośmiać. Gorzej gdy jedna strona żartuje, a druga ma kij w dupie i bierze wszystko na poważnie.
  • Odpowiedz
@dullboy: Dla mnie te żarty są po prostu żenujące. Widać po tym kolesiu na filmie, że czuł żenadę i nie chciał przeczytać tego komentarza.

Kurcze, są jednak jakieś granice. Wszystkie te spermiarskie teksty, które się wczoraj lały na tagu na temat tej dziewczyny to gruba przesada. Nie mówiąc już o tworzeniu gifa z zawodów, że niby uprawia seks. To nie są żarty, a jeśli są to naprawdę obrzydliwe i żenujące.
  • Odpowiedz
@czlowiekzcegla: no nie, można sobie tak mówić w żartach wśród znajomych jeśli się dobrze znacie i jest przyzwolenie na tego typu teksty. Ale nie pisze się czegoś takiego do obcej dziewczyny! I jeśli komuś przeszkadza taki tekst to wcale nie oznacza, że ma kija w dupie tylko, że jego granica poczucia humoru jest gdzie indziej.
  • Odpowiedz
@CudMalina: Zdarzało mi się pisać do poznanych przez internet dziewczyn tego typu tekstu. Oczywiście dając jednocześnie do zrozumienia, że to żart. Nie każdej się to podobało, ale z kilkoma byłem w bliższej relacji, a z jedną jestem nawet obecnie także jak na moje wszystko sprowadza się do posiadania kija w dupie.
  • Odpowiedz