Wpis z mikrobloga

pisanie takich tekstów do dziewczyny jest na serio obrzydliwe ()


@CudMalina: zależy od kontekstu. Co innego, gdy powie to przełożony czy wykładowca a co innego gdy to jest jakiś random w internecie o osobie publicznej. Jak widać jej nie obrzydziło
  • Odpowiedz
Na tym filmiku to właśnie ona wykazała się wyczuciem i uratowała sytuację, bo zamiast się gorszyć i obrzydzać pokazała dystans i obróciła sprawę w żart.


@GhostTrick: Nie, na tym filmiku sama chciała żeby przeczytać akurat ten komentarz, bo zwrócił jej uwagę i ją rozbawił. Jak mogła uratować sytuację skoro sama ją stworzyła? Przecież mogła to zignorować i niczego by nie było.

Seba patusek jest zawsze chamem, natomiast od inteligentnego człowieka wymaga się wyczucia sytuacji. (Którą swoją drogą Seba uzna za dwulicowość/hipokryzję ale to już osobny
  • Odpowiedz
@GhostTrick: Sebixem nie jestem, choć wychowałem się wśród ostrej patoli. Zdecydowanie jestem chamem i prostakiem aczkolwiek dobrze mi się tak żyje. Taki już jestem, co mam zrobić? Wychuśtać się, bo tacy ludzie ci do wizji świata nie pasują? Czy może powinienem udawać całe życie, że jestem kimś innym niż jestem naprawdę tylko po to tobie aby tobie żyło się lepiej? No daj spokój człowieku.
  • Odpowiedz