Wpis z mikrobloga

Motopytanie. Używane Citroeny C5 II generacji. Samochód ładny, nietuzinkowy, oszczędny, niezawodny, z dobrymi silnikami hdi, wygodny, z obszernym wnętrzem i bagażnikiem, niedrogi w zakupie. Gdzie jest haczyk?

ps. wiem, że można trafić na zajechane egzemplarze pofirmowe, ale to się tyczy wielu samochodów. Kwestia sprawdzenia przed zakupem.
#samochody #motoryzacja #pytanie #pytaniedoeksperta #citroen
Budo - Motopytanie. Używane Citroeny C5 II generacji. Samochód ładny, nietuzinkowy, o...

źródło: comment_1628340136EqEbiUtH8GOek8pgEZYg9U.jpg

Pobierz
  • 13
@dylon: ale o co chodzi? Są niezawodne, hydropneumatyka też się nie psuje, 1.6, 2.0 silniki się nie psują. Jest trochę problemów z elektryką i innymi silnikami, ale ogólnie to niezawodne auto ¯\_(ツ)_/¯

@piwakk +1
@Budo: Kumpel takiego kupił ostatnio ale niestety po miesiącu było gradobicie. Autko bardzo wygodne, trochę #!$%@? się jedzie, pozycja jak w czołgu i szyba pod mocnym skosem. A 2.0HDI pracuje bardzo gładko w porównaniu do TDI PD xD Ma dużo momentu bo pod wzniesienia ciągnie już od 1500 RPM
@Kravcu: dieslem na mniejsze dystanse też można jeździć jak co jakiś czas zrobisz dłuższą trasę, żeby przepalić filtr ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Budo: żonie kupiłem c4 gdzie budżet zakładałem 10k. Do wyboru miałem jakieś stare vagi i właśnie citroena. Kupiłem c4 w wersji exclusive i jeździ się mega wygodnie. Z problemów jakie rozwiązywałem przez ostatnie 2 lata to sonda lambda, wymiana świec, sporadyczne problemy z elektryka. Brak masy, migająca żarówka, jakiś czujnik padł. Wszystko udawało ssie zrobić za 200pln u mechanika. Z auta jestem zadowolony. Żonie się jeździ bardzo dobrze. Do wyboru miałem