Wpis z mikrobloga

Pisałem kiedyś z, pewna kobieta (kosmetyczka z zawodu), mówiła że do niej przychodzi dużo płodnych Julek i narzekają ze nie mogą znaleźć normalnego chłopaka nosz kur.. Przecież jest tylu facetów normalnych na naszym Tagu samotnych którzy nie są #!$%@? czy, w realu samotnych facetów którzy błagają o Atencje a Różowe ich zlewają bo, hehe Stulejarz hehe, dziwny jest ma krzywy ryj ale, problem ze ci normalni nie są przystojni. Według Julek nie są Prezesami Banku nawet te brzydkie otyłe myślą że zasługują na Prezesa i Modela chyba ten Normalny to Chad z Symetryczna twarzą nie jakiś Mirek Magazynier pytam kto to jest normalny facet chyba ten chad. Ale to działa w dwie strony ktoś powie gówno teraz faceci wiążą się nawet z grubymi otyłymi nie patrza na wygląd a kobiety przeciwnie.
#blackpill #p0lka #tinder #incel
  • 55
  • Odpowiedz
@ZasilaczKomputerowy: Skutek jest oczywisty akurat. Recesja, załamanie społeczne, mniej dzieci = mniej firm, wyższe podatki, bo system inaczej sie zawali, bo przecież mamy demokrację, więc trzeba kupować głosy a to kosztuje, a że w każdej demokracji rządzą nieroby i starcy, to masz odpowiedź. Zanik relacji miedzy ludźmi widzimy już teraz, dzięki internetowi, ruchy które jak redpill czy mgtow, dziś mają już spore zasięgi w stanach i zaczynają się u nas, staną
  • Odpowiedz
narzekają ze nie mogą znaleźć normalnego chłopaka nosz kur.. Przecież jest tylu facetów normalnych na naszym Tagu


@Geralt678: Już tłumaczę z julkowego i p0lkowego na męski: normalny = chad, który im się podoba.
  • Odpowiedz
@przegryw162cm: Nie zrozumiałeś. Chodziło mi o to że kobieta psychicznie nie potrafi być sama. Czuje się źle, panikuje, nie wie co robić, jeśli długo nie jest ruchana to chodzi ciągle wściekła jak osa, u mężczyzn niema takich zachowań. Biadolenie tu niema nic do rzeczy, bo nie wynika z biologii i natury tylko z bycia nieudacznikiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Geralt678:
bo one chcą sympatycznego, zabawnego, przystojenego, przebojowego gościa z charyzma, a przegrywy i spermiarze niemaja żadnej z tych cech.

Na szczęście część z nich można sobie wyrobić. Trzeba by tylko jeszcze chcieć, a nie płakać w poduszkę i obrażać się na cały świat jak dziecko.
  • Odpowiedz
@Sarza01: Przystojny to jest kluczowe słowo jeśli nie jesteś przystojny to jesteś na starcie skreślony co to ma znaczyć przebojowy charyzma to już zwykły facet który zarabia troszczy się o Julkę nie wystarczy? Nie dla mnie te zabawy.
  • Odpowiedz
@Geralt678: rzecz w tym, że większość Julek szuka chada. Żadnych przegrywów. A takich chad nie szuka Julki na stałe, bo co weekend jest inna.
Po trzydziestce Julki ogarniają, że są w czarnej dupie, ale wymagania dalej wysokie. Niestety po trzydziestce żadna nie ma zamiaru układać się z jakimś przegrywem, bo jest jej dobrze. Nie była na macierzyńskim, pięła się po szczeblach kariery, bo miała czas i nie ma dzieci. Obyś nie
  • Odpowiedz
@Smiejsiezzycia: Tak potwierdzam co mówisz laski po 30 czy zbliżające się mają też duże wymagania sam pisałem jedna z ryja przeciętna a wybrzydza mówi że ona wybredna szuka księcia mam nadzieję że takie kobiety zostaną już to końca same.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Geralt678: wcale nie musisz być mega przystojny z natury. Lewandowska była zawsze taka ładna?

Wyobraź sobie, że podchodzi do dziewczyny typ. Pewnym krokiem, uśmiechnięty, ładne buty, dobrze ubrany, kolory pasują, zadbane dłonie, ładna pasująca do twarzy fryzura, ładnie pachnie.. Do tego zagada jakoś zabawnie, rozbawi ją.. Dużo zależy od chumory kobiety i jej sytuacji życiowej ale jeżeli nawet w powyższej sytuacji będzie miał wielki nos i kartoflany ryj to i tak
  • Odpowiedz
@Geralt678: po prostu pod postacią "normalnego mężczyzny" julka rozumie faceta który ma powyżej 180 cm wzrostu, nie ma nadwagi, ma ładną fryzurę a nie od Grazynki są 20 zł na osiedlu, myje się, goli(ewentualnie estetyczna broda) i normalnie zarabia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Geralt678: dodam jeszcze tylko jedno.
Sami się #!$%@? w schemat że są tylko Julki, pasztety, chady i przegrywy. 4 roadzeje osob na #!$%@? kilka mld. Krzywdę sobie tym robicie. Ludzie są różni i cenią różne cechy. Nie każdy jest esteta. Nie każda laska jest przebojowa i chce tylko imprezować. Świat jest różnorodny a ten schemat wam zawerza obraz i zamyka w klatce, a wy jeszcze się nawzajem w tym poklepujecie po
  • Odpowiedz
@Sarza01: problem w tym źe jeśli taki facet podejdzie to jedyne co dostanie to mam chłopka nie jestem zaintresowana tyle podchodzenie na ulicy jest dziwne jeszcze tu w Polsce czemu ja mam się starać stawac na #!$%@? żeby jakams płodna Julkę zaciekawić. Muszę manipulować to nie dla mnie.
  • Odpowiedz