Wpis z mikrobloga

Pisałem kiedyś z, pewna kobieta (kosmetyczka z zawodu), mówiła że do niej przychodzi dużo płodnych Julek i narzekają ze nie mogą znaleźć normalnego chłopaka nosz kur.. Przecież jest tylu facetów normalnych na naszym Tagu samotnych którzy nie są #!$%@? czy, w realu samotnych facetów którzy błagają o Atencje a Różowe ich zlewają bo, hehe Stulejarz hehe, dziwny jest ma krzywy ryj ale, problem ze ci normalni nie są przystojni. Według Julek nie są Prezesami Banku nawet te brzydkie otyłe myślą że zasługują na Prezesa i Modela chyba ten Normalny to Chad z Symetryczna twarzą nie jakiś Mirek Magazynier pytam kto to jest normalny facet chyba ten chad. Ale to działa w dwie strony ktoś powie gówno teraz faceci wiążą się nawet z grubymi otyłymi nie patrza na wygląd a kobiety przeciwnie.
#blackpill #p0lka #tinder #incel
  • 55
  • Odpowiedz
@prerogatywa: Zgadzam się ostatnio napisałem że pracuje na Śmieciarce to laska już pisała czy nie zamierzam zmianiec pracy bo normalnie nie da się pracować a co dopiero Studentka Filologi taki Magazynier z ryjem 3/10 to dla niej Podczłowiek.
  • Odpowiedz
Z jednej strony ryje to łeb, a z drugiej posiadanie takiej wiedzy/świadomości też może się przydać w zależności od tego kim jesteś/gdzie jesteś


@ChadMessiah: zgadzam się, ale wyznaję zasadę ze brutalna prawda jest lepsza niż miłe kłamstwo
  • Odpowiedz
Ja lubię tego gościa, ma fajne wyważone podejście do całego tematu.


@ChadMessiah: Nie mam za bardzo czasu, ale obejrzałem o co mu chodzi ze skalą i się zgadzam, bo trafniej jest powiedzieć, że ktoś jest 4,7 niż 5, ale zaokrąglamy, żeby było prościej.

Nie mam chęci oglądać materiałów o blackpillu. Wystarczy przejrzeć incel Wiki, a później spojrzeć na świat z innej perspektywy i zobaczyć inny obraz rzeczywistości jaka nas otacza. To
  • Odpowiedz
@Geralt678: A czemu te Julki mają się zadowalać byle kim jeśli dobrze im się żyje w samotności, gdy nie ma 'normalnego Chada' na horyzoncie? Mają prawo narzekać i mieć własną wersję normalnego faceta
  • Odpowiedz
@Missudi: Oczywiście, że mają. Ciekawi mnie tylko długofalowy globalny skutek. Masy sfrustrowanych ludzi ze względu na samotność, to idealny grunt do rewolucji. Teraz są dobre czasy. Ludzie są w miarę wolni i bogaci. Jak radykałowie dojdą do głosu wszystko może się zmienić. Ja pomimo, że jestem w związku od jakichś 10 lat ze smutkiem obserwuje jak połowa moich kolegów z dzieciństwa jest samotna. Oni z wiekiem się będą radykalizować. Media społecznościowe
  • Odpowiedz
@Oyho:

mirek 3/10 stanie się dopiero człowiekiem, gdy julka się wyszaleje/zostanie sama z czarnym dzieciakiem i będzie szukała betabankomatu do stabilizacji


Nie stanie się człowiekiem. Po #!$%@? jej mirek 3/10 jak zakłada tindera i ma masę spermiarzy 5-6/10 ?
  • Odpowiedz