Aktywne Wpisy

AtlantyQ +22
DoktorMorela +3
Cala ta afera z zarobkami lekarzy jest fantastyczna.
Od 1990 do 2020 roku lekarze mówili: zarabiamy za mało, nie ma chętnych do pracy w państwowce
Co wtedy mówił narod?
DOROBICIE SOBIE NA DYZURACH ALBO W PRYWACIE XDDDDDD
no i czesc wyjechała a czesc olała zawod
Od 1990 do 2020 roku lekarze mówili: zarabiamy za mało, nie ma chętnych do pracy w państwowce
Co wtedy mówił narod?
DOROBICIE SOBIE NA DYZURACH ALBO W PRYWACIE XDDDDDD
no i czesc wyjechała a czesc olała zawod





źródło: comment_1628256656y6xHVX0mloJvmyluVnQh0S.jpg
Pobierz