Wpis z mikrobloga

@memento_mori Nie potrzeba kolegów, by tym jechać. Są 3 kolejki do wejścia. 1-dla tych co chcą być w 1szym rzędzie. 2-dla tych co chcą być razem (2-4 osoby). 3-pojedyncze osoby do kompletu kolejki. A może ktoś z Wykopu akurat tam będzie i się zgadacie :)

@Brightsider: Frida, Boomerang, Formuła (tu inny start, pętle i spora prędkość). Speed Water Coaster też jest zdecydowanie lżejszy (brak pętli i srogiego startu), ale tutaj odradzam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BulgarskiTaboret: dochodzą do 8-9g to fakt, dlatego napisalam o 'przecietnym locie', a nie tym najbardziej ekstremalnym ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Czas podany przejazdu to okolice 1:50min (oczywiście wraz z wjazdem, ale to przeciez część atrakcji). Poza tym mozna sie obsrac juz przy samym wjeżdżaniu xD

Ja generalnie lubie energylandie i kolejki, ale
@Shyvana: A no jak tak to tak.

Mayan to chyba jedyny roller coaster z ekstremalnych, którym nie jechałem. Przy pierwszej wizycie byłem zmęczony wrażeniami już, a to wydawało mi się zbyt pokręcone. :D Przy drugiej nie starczyło czasu.
Ja to nie mogę na bujanych kolejkach, to nie na mój żołądek. Aztec Swing mnie wyłączył na 1,5h, tak mnie mdliło po nim. XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@konierino: gdyby zabezpieczenie w tej kolejce było też na ramiona, byłoby super. Tak to 7/10

@Perkotka: Bez tych zapięć jest lepiej.
Jak już jedziesz następny raz to przy spadzie warto się puścić z rękami do góry i masz stan nieważkości. Zapięcia na udach w zupełności starczą.

Co do kolejek to szybsza i ciekawsza jest Formuła jak ma na starcie kółko do góry nogami.

Dobry tip na takie parki to pójście
@Shyvana: @BulgarskiTaboret:

Moje Top

1,2 - Hyperion, Zadra
3. Abyssus
4. Mayan

Na Zadrze się ma wrażenie, ze się głową przypierdzieli i na fotkach wychodzę jak Quasimodo

Byłem teraz w weekend i w niedziele padało, to wszędzie 0 kolejek :P

4x Zadra, 2x Hyperion, 2x Abyssus, 2x Mayan :)
Zabezpieczenia fotela są bardzo minimalistyczne, bo trzymają Cię tylko za uda. Jakby tego było mało, przy blokowaniu się nie wydają żadnego kliknięcia, które by Cię utwierdziło w przekonaniu, że jest zablokowane. Po prostu obsługa Ci je dociska, nie ma "klik", ale jest start kolejki XD


@BulgarskiTaboret: no to jest dramat tam, że tam nic nie "klika". Ja przez cały okres "wciągania" "testowałem" sobie czy nie wypadne, czy to na pewno jest