Wpis z mikrobloga

W tym filmiku nie ma nic śmiesznego. Założę się ze „koledzy” go zmusili presja psychiczna (nie bądź #!$%@?), żeby z nimi szedł i teraz maja bekę. Jeszcze to do internetu wrzucili.

A najlepsze jest to ze chłop może mieć przeciwskazania medyczne i po czymś takim się może po prostu przekręcić. Ja np mam zakaz od lekarza na jeżdżenie na takich atrakcjach.

Jeśli to nie fejk to ha tfu na takich kolegów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@konierino: akurat jutro jadę pierwszy raz do energylandii i ogólnie na jakąkolwiek kolejkę i znając ziomeczków będą chcieli pójść właśnie tam xD Chyba bez dwóch szybkich na odwagę przed przejazdem się nie obędzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 56
@Axim: @Tarec: @slepywidzi:

Fake czy nie fake - takie chwilowe utraty i powroty przytomności są normalne na tego typu atrakcjach ze względu na przeciazenia. Hyperion z tego co pamietam to maksymalne przeciazenie osiągające 4.8g. Dla porównania przeciętny lot f16 to ok. 6g.

Hyperion co wiecej charakteryzuje się spadkiem 86st w prędkości 144km/h, jazda trwa prawie 2min, wysokość sięga 70m, a fotele i uprzęże zostały tak skonstruowane, żeby dawac poczucie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@Brightsider: zadra jest jeszcze gorsza niż hyperion pod wzgledem osrania ( ͡º ͜ʖ͡º)

Hyperion jest na samym wejsciu do parku, polecam isc na niego od razu rano po przyjeździe to będzie najmniejsza kolejka, a kolejek najbardziej bym sie obawiała jadąc w piatek. W weekendy można nawet 1.5h czekać na 1 zjazd hyperionem
@Shyvana: Trochę się nie zgadza. Przeciążenia w F16 dochodzą do 8-9G (nie jestem znawcą, sprawdziłem na szybko).
Jazda Hyperionem od samego szczytu do końca to minuta, nie dwie. No chyba, że doliczamy czas na wciągnięcie kolejki na górę, które nie wiem ile trwa, ale na pewno obecnie jest szybsze niż na początku działania tej kolejki. Jak byłem rok po premierze to wciąganie trwało wieczność, człowiek zdążył się skarcić 30 razy za