Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chyba źle dopasowałem się pod względem #seks z swoim różowym paskiem. Ja mam 172 cm, ona 170 cm. Ja ważę 70kg, ona 64. Różnica wzrostu i wagi nie jest między nami duża przez co ciężko mi ją zdominować w łóżku, a ona należy do tych co lubią taki typ seksu. W dodatku jestem taki suchoklates, coś tam biegam, jeżdżę na rowerze, ćwiczę ale takie geny że budowa ciała typowy ektomorfik. W związku wszystko się układa, jesteśmy z sobą niemal 10 lat. Mam też małą kuśke bo 14 cm. Ostatnio rozmawialiśmy sobie szczerze to mi powiedziała, że trochę nie daje rady w łóżku, ale mnie kocha i nie wyobraża sobie bycia z kimś innym. Z tego co wiem wszyscy jej partnerzy to byli postawni faceci, a sama mi kiedyś zdradziła że jeden miał naprawdę ogromnego bo 21 cm i spoko taki wygląda, ale w praktyce boli i ciężko uprawia się seks z takim sprzętem. Mam trochę przez to kompleksy. Kiedyś ją podpuściłem jaki typ urody jej się podoba pytając o najprzystojniejszych aktorów według niej i zawsze to byli wysocy i umięśnieni faceci. Dołuje mnie to bardzo. Jednocześnie nas związek jest bardzo mocny i nie mogę narzekać. Co mógłbym tu poprawić?

#seksy #zwiazki #sex #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #610bb8556513ce000a3ad816
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: szczerze mówiąc raczej niewiele, wydaje mi się, że to dziewczyna ma problem. Jeśli seks nie potrafi być dla niej satysfakcjonujący, to powinna albo umieć zmienić styl w łóżku (na bardziej dominujący z jej strony albo po prostu partnerski), albo nie puszczać ci w ogóle takich tekstów. Słabe to niestety.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja jakiś czas temu miałem taką 174 cm, ja mam 179cm, ale ona wazyła 52 kg a ja ważę 85kg i też chciała żeby ją zdominować i bez problemu, tylko że ja od gimnazjum uprawiam kalistenike . W czasie seksu i tak narzekała parę razy że za mocno łapie ją za ręce, a to wszystko przez Kalistenike, jeśli ktoś ćwiczył kiedyś to wie że od ćwiczeń na drążkach ma
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: co ty #!$%@?, nie tyjesz, nie dlatego, że masz #!$%@? geny, tylko, że jesz za mało, zacznij ćwiczyć i jeść jak mężczyzna to masa pójdzie


@Krzysio_misio12: dokładnie. Jedyne na co geny mogą mieć wpływ to apetyt, ale to tez prosta sprawa. Zastępujesz produkty zbilansowane „łatwo przyswajalnym” generalnie skręt w stronę fastfoodow lub dodanie tłuszczy/białka do diety. Jesz kanapkę z serem i szybka? Zjedz z serem szynka i
  • Odpowiedz
@topikPajak: ja ogólnie przy mojej wadze, wzroście, plus trening i praca fizyczna też muszę dużo w #!$%@? zjeść żeby przytyć, obliczenie bilansu kalorycznego, fitatu, które liczy kalorie, bo bez tego bym jadł za mało i waga rośnie, a jak nie rośnie dodaje kalorii, łatwiutko
  • Odpowiedz