Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Hauleth: o tym mowie, wykopki zajmują sie rzeczami na ktore nie maja wpływu, cos jak ogladanie telenoweli i słuchanie kto co komu wyrządził. #!$%@? mnie te zegraki obchodzą, osmiorniczki czy inne duperele- mówię jako szary obywatel ze było #!$%@? bo obchodzą mnie moje sprawy codzienne- rynek pracy poziom gówno, ludzie #!$%@? za granicę podobnie jak i dzisiaj bo był śmiech na sali (w tym ja i moi znajomi bo w Wawie
koalicja obywatelska to jedyna alternatywa dla pisu xd nikt w tym kraju nie bierze żadnej innej partii na poważnie


@Wlasciciel_prawakow: Po pierwsze nie jedyna, po drugie nie alternatywa. Wymieniłem kilkanaście wyjątkowo istotnych kwestii gospodarczych i światopoglądowych, gdzie PO i PiS nie różnią się prawie niczym. Mogę pisać dalej, np. o energetyce atomowej, ograniczaniu wolności słowa, pałowaniu demonstracji itd.
Chyba że Marsz Niepodległości organizuje PiS, a ja o czymś nie wiem.


@Tajemniczy58: Marsz Niepodległości po latach bycia umiarkowanie przychylnym PiSowi oraz negatywnie nastawiony do Konfederacji ujawnił swoje oblicze i dostał z PiS grube miliony złotych, tak samo jak organizacje Bąkiewicza. Teraz już otwarcie i regularnie grzeją w Konfę.

Czy miało to coś wspólnego z występem w tym spocie, nie wiem, ale się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°
@wojtas_mks: Hmm to powiem Ci tak - zakładam, że obaj żyjemy w tym kraju już ponad ćwierć wieku i tak teraz się zastanawiam skąd w Tobie wiara, że jakakolwiek inna partia niż pis lub ko mogą rządzić xd tak kompletnie szczerze pytam (wiem, że kiedyś jakieś tam SLD czy inne PSL dorywało się do władzy, ale to wszystko dalej był jeden krąg)
i ja wiem, że ko to nie jest rozwiązanie
@wojtas_mks: a może się przyjrzyj jak wyglądały ich rządy i w jakim stanie była Polska wtedy, a teraz? Bo wymieniłeś również rzeczy które popiera konfa, a Bosak był w koalicji z PiS więc też się niczym nie różnią? Tak samo mogę zapytać czy 2 partie są za władzą kościoła, wyjściem z unii, batożeniem gejów i finansowaniem kościoła z podatków i wyjdzie że konfa = pis, bo takie sobie wybrałem kryteria.

No
Pobierz
źródło: comment_1628153177IZqshtoLESgvqpraoVwriH.jpg
Jak kiedyś wdepliśmy w gówno, a teraz w dwa gówna, to nie znaczy że powrót do jednego gówna jest docelowo lepszym rozwiązaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wojtas_mks: Przecież to zdanie jest tak #!$%@? nielogiczne że głowa mała. No chyba że jesteś jakimś fetyszystą gówien że twierdzisz że jedno gówno jest niekoniecznie lepsze od dwóch. Ale po gównianych wypowiedziach to można tak wnioskować.
@Wynoszony I ten argument z #!$%@? " normalnemu człowiekowi nie trzeba tłumaczyć" jeżeli dla Ciebie normalność oznacza bycie za tymi lub tymi to ladnie masz w deklu typie.
@BrytyjkisaTHEBEST: @RedBaron: też bym chciał partię libertariańską, ale takiej nie ma. Stwierdzam więc fakt że było lepiej, a brainlety które mówią że niczym się nie różni sytuacja dziś od wtedy widocznie wtedy srali jeszcze w pieluchy.

@BrytyjkisaTHEBEST: oh wielki pan na zmywaku w UK xDDD weź mnie nie rozśmieszaj bo bogactwo to ty widziałeś może na youtubie. Ja płacę więcej podatków niż cała twoja rodzina zarabia, POLACZKU.