Wpis z mikrobloga

Kwiatki niepodeptane, rowery i hulajnogi stojące "od linijki". Kilkaset tys. ludzi i przestrzeń miejska w stanie praktycznie nienaruszonym.

Okazuje się, że bycie "fajnopolakiem" oznacza nie tylko nie bycie kryptopisowcem, ale również nie bycie sfrustrowanym śmieciarzem / wandalem. Przypomnę, że w Warszawie - co roku - ma miejsce jeszcze jeden duży marsz - zwolenników rządu i partii, które ten rząd wspierają. Miasto wygląda po nim jak pobojowisko.

To powinno dać niektórym do myślenia. Chyba jednak wolę starego Leszke z przerostem ego, jakąś randomową Julkę i batalion kodziar 70+. Może się ze sobą w większości obserwacji nie zgadzamy, ale łączy nas to, że nie jesteśmy śmieciarzami, dbamy o otoczenie i chcemy realnie zmienić rząd - a nie tylko udawać.

#marsz4czerwca #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow
Pobierz Tywin_Lannister - Kwiatki niepodeptane, rowery i hulajnogi stojące "od linijki". Kilk...
źródło: itsbritneybicz
  • 21
@Tywin_Lannister: tak i podczas tzw. "Strajku kobiet" w jednym zakątku Warszawy ludzie robili sobie zdjęcia z policją, podczas gdy w innym policja z pełnym przyzwoleniem i ostentacyjnie łamała prawo względem protestujących, wielu nawet wywożono poza Warszawę. Nie mówię, że tu od razu powinna być druga Francja, o USA nie wspominając, bo to inny typ problemów i tradycje, ale nawet tak ze 20% ich energii by się tu przydało, to może sprawy
no prawicy rok do roku się to nie udaje przy o wiele mniejszych zgromadzeniach


@Hrjk: no ale gdzie tu porownujesz prawice do wybitnych wyksztalconych fajnych i europejskich polakow.
Za to dziwnym trafem nie mowicie nic o sladzie weglowym tego marszu, ciekawe
@Tywin_Lannister marsz niepodległości zawsze kojarzy mi się z #!$%@? bezzebnymi patusami. bitwa pod empikiem, #!$%@? przystankiem autobusowym.
ciekawe że na marszu równości tego też nie ma.
czemu prawica to bydło i chołota?
nie wiem ale się domyślam. kompleks małych siusiakow