Wpis z mikrobloga

I ten argument z #!$%@? " normalnemu człowiekowi nie trzeba tłumaczyć" jeżeli dla Ciebie normalność oznacza bycie za tymi lub tymi to ladnie masz w deklu typie.


@eFieN: no dla mnie kto obecnie jest za pisem to nie jest normalny, MAS ŁADNIE W DEKLU TYPIE EFIEN
  • Odpowiedz
@mahalladamnit: rzady PiS'u sa prowadzone bardzo rozwanie i zgodnie z tym co obiecywali swoim wyborcom, co w polsce jest ewenementem na skale panstwowa, bo zadna inna partia nie dotrzymala slowa jak zyje odnosnie reform ktore proponowali w trakcie kampanii wyborczych
bede dalej glosowal na pis wlasnie z tego powodu ze wiem czego sie po nich spodziewac i moze sa #!$%@?...ale przynajmniej stabilnie
  • Odpowiedz
  • 0
@PISowski_inwestor PiS nie jest stabilny. Rozdawanie publicznych pieniędzy nigdy nie kończy się dobrze. Ludzie widzą już w rządzie wroga, a nie coś co powinno mądrze zarządzać.

Ostatnio jakaś idiotka z PiS nawet powiedziała, że skoro rząd jest taki zły, to niech ludzie nie biorą tych świadczeń. Tylko to nie są rządu pieniądze. Oddajesz 2000 w podatku a oni "dają" Ci 500 zł i nagle PiS taki dobry? A ceny? Nie zwróciłeś
  • Odpowiedz
@mahalladamnit: ceny sa wysokie przez inflacje powodowana niesamowitym dodrukiem pieniedzy ktory sie odbywa od rozpoczecia pandemii, to nie jest decyzja PiSu bo NBP i polityka pieniazna jest niezalazna od rzadu, sam PiS jako partia polityczna to moze 10% jesli chodzi o to czemu ceny rosna w tym momencie
polityka NBP + niesamowicie nieskie stopy procentowe globalnie to sa powody wzrostu cen a nie PiS bezposrednio, pawdziwy bol tylka pojawi sie
  • Odpowiedz
i tęsknią za dobrymi czasami po


@diogene: a co takiego dobrego było za PO?

xD

ludzie wybrali PiS bo rzygali już aferzystami, kłamcami i przekręciarzami z PO
  • Odpowiedz
Wybierzcie cokolwiek innego byle popisu nie było w sejmie


@RedBaron: na przykład Kukiz? no świetnie to się skończyło. Jeśli się pojawi sensowna partia to ją wybiorę, może Polska 2050, nie wiem, przyjrzę się im bliżej, jak będą wybory.
  • Odpowiedz
@diogene: ale ja nie twierdzę, że PiS jest spoko nie musisz mnie przekonywać

ale to jest wybór między HIV a AIDS to ten sam syf tylko jeden bardziej a drugi mniej zjadliwy tylko nie wiadomo który bo ostatnio nawet PO mówiło, że nie zabiorą tego co PiS dał i jeszcze sami chcieli rozdawać

dlatego nie twiedzę, że PO było w jakimkolwiek stopniu lepsze od PiS i nie rozumiem skąd ta
  • Odpowiedz
@Wynoszony: no nie, to dokładnie ta sama półka, ale ostatnio wali was w dupala PiS to PO wspominacie z rozrzewnieniem, a kilka lat temu było odwrotnie: PiS wam się wydawał juz lepszy, bo was waliło PO

Jacy wyborcy taki rząd niestety. Nic się nie zmieni, tylko mordy inne.
  • Odpowiedz